Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks

11 miesięcy razem, dopiero teraz zaczynam odczuwać różnicę temperamentów.
Obaj lvl 20, sama nie wychodzi z inicjatywami zbliżenia, nie flirtuje, nie mówi żadnych erotycznych rzeczy (typu - chodź skarbie do łóżka, albo mam na Ciebie ochotę) - brakuje mi takich tekstów, lub rozmów z podtekstami, albo dwuznacznych znaczeń.

Po 2 miesiącach jej powiedzialem, że też lubię jak sama mnie mocno chwyci i zacznie całować.
Ja tak często robiłem, zawsze była zadowolona.
Ale ona do końca mnie nie zadowala, czuję, że to mnie powoli zaczyna nudzić.

Zacząłem pomału być chłodny, nie inicjować niczego. To "strasznie dziwny dzisiaj byłeś, sztywny" - a tylko nie inicjowałem i nie eskalowałem zamek dotyku.
Ona to taka trochę jak "Kłoda".

Jakieś wskazówki? Co polecacie? Jak się zachowywać? (jestem jej pierwszym partnerem seksualnym, zadowalam ja)
Kilka razy jej mówiłem, żeby dawała coś więcej z siebie, ale no efektów nie widać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 44
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób jej dramę xD Dramy wytwarzają polaryzację i laska ma tinglesy. Jeśli jednak nie jesteś w stanie działać na nią w ten sposób to pozostaje tylko znaleźć sobie inną, czego nie zrobisz bo prawdopodobnie jesteś nice guyem silnie emocjonalnie zaangażowanym w związek.
  • Odpowiedz
@peon125: że jest okres okołoświąteczny to zachowam spokój i zignoruje Twoją dziecinną odpowiedz. Nie radzę mu, aby '#!$%@?ł od niej', tylko zwyczajnie odszedł, bo skoro po roku nie odpowiada mu jej temperament, który na pewno objawia się nie tylko w łóżku, to po 30 latach tym bardziej nie będzie. Temperament to nie zasady dobrego wychowania czy nawyki. Nie do udawania ani nie do wyuczenia. Tylko tyle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dziewczyna kłoda to straszna sprawa na początku jak jesteś napalony to ci wszystko jedno ale z czasem zaczyna to baaaardzo przeszkadzać. Z czasem będzie tylko gorzej. Takiej kobiecie tylko facet to kończy w 3 minuty i odwraca się na drugi bok.
  • Odpowiedz
SzczęśliwyDewiant: > co ty myslisz ze 20 letniej lasce dymanie tylko w glowie, znajdz sobie zbiornik na sperme nie dziewczyne ziomus

@CCTVm8: żałosny komentarz xD to że napisał że w jednej sferze nie mają dopasowania, nie znaczy ze ciągle o tym ma myśleć. mysli o tym wlasnie gdzie nie pasują do siebie

Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz