Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks

11 miesięcy razem, dopiero teraz zaczynam odczuwać różnicę temperamentów.
Obaj lvl 20, sama nie wychodzi z inicjatywami zbliżenia, nie flirtuje, nie mówi żadnych erotycznych rzeczy (typu - chodź skarbie do łóżka, albo mam na Ciebie ochotę) - brakuje mi takich tekstów, lub rozmów z podtekstami, albo dwuznacznych znaczeń.

Po 2 miesiącach jej powiedzialem, że też lubię jak sama mnie mocno chwyci i zacznie całować.
Ja tak często robiłem, zawsze była zadowolona.
Ale ona do końca mnie nie zadowala, czuję, że to mnie powoli zaczyna nudzić.

Zacząłem pomału być chłodny, nie inicjować niczego. To "strasznie dziwny dzisiaj byłeś, sztywny" - a tylko nie inicjowałem i nie eskalowałem zamek dotyku.
Ona to taka trochę jak "Kłoda".

Jakieś wskazówki? Co polecacie? Jak się zachowywać? (jestem jej pierwszym partnerem seksualnym, zadowalam ja)
Kilka razy jej mówiłem, żeby dawała coś więcej z siebie, ale no efektów nie widać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: 11 miesięcy razem to nie tak długo a ty oczekujesz od dziewczyny nie wiadomo czego.Może się wstydzi sama coś inicjować,może jeszcze nie zasłużyłeś na zaufanie,żeby zacząć coś robić (a skoro tutaj tak piszesz to na pewno). Bycie z kimś nie polega na spełnianiu swoich zachcianek a skoro ona Ci się ''nudzi'' bo nie sugeruje,ze by poszła z tobą do łóżka to masz problem kolego.Szkoda dziewczyny ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
tu OP: tu OP,
@wilq32: oboje*, tak samo zamek - żadnego*, T9.
@tomeq1112: właśnie wiem, że się nie da zmienić... Dużo czytałem o tym wszystkim, jednak może coś mi umknęło, dlatego postanowiłem zapytać o jakieś wskazówki.
Wiem, że to będzie pomału niszczyć relację, spróbuje z nią ostatni raz porozmawiać, jak nie to nie mam zamiaru się męczyć.(Choć na początku mówiłem, że mam duży temperament). Jak wcześniej kilka
  • Odpowiedz
tu OP: tu OP,
@wszystkie_zajete, juz tak robilem, tyle razy ja zaskakiwalem, zawsze potem w skowronkach chodzila, nie chciala z ramion wypuscic, ale to nic nie daje... Ciagle jest bierna, nic z siebie nie da w sferze intymnosci, seksualnosci. A tego mi brakuje wlasnie, poza tym w kazdej innej sferze jest okej.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
FCKGW RHQQ2 YXRKT 8TG6W : Jedna rada. #!$%@? póki możesz... póki nie macie dziecka. Wiem co mówię. Skoro na początku znajomości nie potrafi się zmobilizować to lepiej nie będzie. Taki temperament i tyle. Ja zostałem w takim związku i teraz się duszę bo szkoda mi córki. Jesteście razem krótko więc żal będzie na chwilę. Szukaj kogoś z kim się dopasujesz a oszczędzisz sobie nerwów i przykrości na przyszłość

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@fryne_:

#!$%@?, 20 lat i się znalazł naczelny ruchacz wykopu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do ilu ma czekać, do 40? Taki młody wiek to najlepszy czas na seks, jeżeli tylko robią to z głową.
  • Odpowiedz
@BQP: Pewnei, ze najlepszy. Ale skoro sie za to zabiera to powinien zdawać sobie sprawę, ze 20latka przy pierwszym partnerze seksualnym nie od razu polubi ostry anal.

Tym bardziej, ze jest jego dziewczyna to podejrzewam, ze ja zna i widzi, ze jest osoba raczej nie chlapiaca seksem i namiętnością na prawo i lewo.
  • Odpowiedz
To uczycie, gdy czytadz na mirko o problemach, które występują również w Twoim związku i jedyne sensowne ich rozwiązanie to zmiana partnerki...
  • Odpowiedz