Wpis z mikrobloga

@Lumir: ile procent mają największe górki? Wybieram się kiedyś do Trójmiasta z 42/16 i jestem prawie pewien że podjadę wszystko
@TypuKoercjusz: też składam podobny sprzęt (ale dostanie tylko 2/3 biegi) ale mimo wszystko jest relatywnie drogi, na miasto i poza nie genialny ale do codziennego brudzenia roweru i zostawiania na 8h bez opieki wolę taniego singla.
  • Odpowiedz
@jedzczarnekoty: A ile wazysz ? Bo energia to mass razy spadek wysokosci, woec jak Ciebie jest polowe tego co mnie to Ci latwiej :) poza tym moze jestes prosem a ja nie :) zaraz sprawdze moja gorke pod Dom na google jaki ma spadek ;)
  • Odpowiedz
@system_shock: słabej jakości odlewy zostały przeze mnie poprawione na frezarce, bo na to najbardziej cierpią swifty.
@PizmakWu:Nie wiem czy je kiedykolwiek miałeś, jeśli tak i udało Ci się je zniszczyć to wyrazy podziwu, bo ja przy 125kg i krawężnikach nie zaobserwowałem nawet aby się po 2 sezonach leciutko scentrowały. Nie wiem Panie po co się wypowiadasz jeśli ( zakładam ) nawet ich nie wypróbowałeś ? Bo fajny post
  • Odpowiedz
@Lumir: Nie, kwestia łączeń. Zazwyczaj w obręczach widać mniej lub bardziej zeszlifowane ślady po spawie. W swiftach (przynajmniej tych egzemplarzach, które ja widziałem, mam lepsze rzeczy do roboty, niż inspekcja jakości) coś takiego nie występuje, bo po prostu jest jebnięty jeden mały smark na "dno" obręczy. masz rację, sam bo swojego roweru nigdy tego nie założyłem, szanujmy się.
  • Odpowiedz