Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mireczki!

Prowadzę firmę IT. Wdrażamy systemy ERP (oprogramowanie do zarzadzania i księgowości w firmie)
Ostatnio zaprojektowałem swój własny kubek firmowy #chwalesie
W związku z tym chciałbym zrobić małe #rozdajo

Zasady:
Za każde 100 plusów zostanie wylosowany 1 kubek :)

#kubek #rozdajo #zadarmo #gadzety
comacom - Mirabelki, Mireczki!

Prowadzę firmę IT. Wdrażamy systemy ERP (oprogramow...

źródło: comment_zL9EyMPmBDQGFxNlvGGNfjxwCoQ8ZLzf.jpg

Pobierz
  • 62
@comacom: korpoludzik marketingowy na kubku. z designu identyczny jak tysiąc innych "agencji interaktywnych". najgorsza patola marketingu to ten styl obrazków. te same ludziki ciągną się już jakieś 7 lat.

zróbże no coś nowego
@tomaszk-poz: Przecież korzystają.
Chodzi o to, że jak 15-20 lat nawalasz w te same klawisze i bez patrzenia na ekran potrafisz wbić zakup (bo pamiętasz ile razy wcisnąć strzałki) to po zmianie gui robisz wszystko 2 razy wolniej. A jak jeszcze myszka dochodzi - idzie to pierońsko wolno.
Za jakiś czas się przyzwyczaisz, ale pchanie się na siłę w okienka nie jest zawsze najlepszym pomysłem.
Zaawansowane funkcje w oknach, analizy w
@brmstufldigart: jak UI byloby dobrze skonstruowane, to mysz bylaby rzadko używana, ja korzystam z programu Fakt z Gdyni i tam skróty są przemyślane, zwłaszcza jak ma się klawę z numeryczną. Obejrzałem sobie te enova i nie chciałbym pracować na takim programie. Do tego jest mało przejrzysty (z tego co widzialem na yt).
ERP


@comacom: Kojarzy mi się z poprzednią pracą i "informatyzacją":
1. Kup program,
2. Wymagaj bez przeszkolenia płynnej obsługi i zaangażowania w "wypełnianie tabelek" wszystkich (od kolesia przy obrabiarce po dyrektora generalnego),
3. W bazach danych syf, kiła i mogiła wynikająca z braku przeszkolenia i zrozumienia po co to i dlaczego,
4. Zarządź audyt w tej sprawie,
5. Audyt nie pozostawia suchej nitki,
6. Zarządź zebranie,
7. #!$%@? wszystkich od góry