Wpis z mikrobloga

Jedna z najlepszych, najlepiej zaprojektowanych i poruszających produkcji w jakie grałem... kiedykolwiek.
Inside, bo o niej mowa jest poruszającą piękną na swój sposób opowieścią o chłopcu przemierzającym świat w swoistym post-apo scenariuszu rządzonym przez ludzi potrafiącymi sterować rasą ludzką za pośrednictwem telekinezy i swoistego wirusa.
Nasz bohater przemierzając ogrom lokacji ukazuje oblicze "zarazy" oraz ogromne machinarium maszyny śmierci.
Gra posiada niesamowicie gęstą wciągająca atmosfere, dzieki przecenie na #steam można kupić ją teraz taniej.
Zdecydowanie Polecam.
Tytuł Indie Roku zdecydowanie dla duńskich producentów tej gry.

Silnik Unity i technikalia w tej grze to absolutne 10/10 w zadnej grze nie miałem poczucia tak naturalnego feelingu w interakcji ze światem od dawien dawna o ile kiedykolwiek.

#inside #gry #recenzja #steampunk
Pobierz A.....h - Jedna z najlepszych, najlepiej zaprojektowanych i poruszających produkcji w...
źródło: comment_JuyXlxRMgaxOKc66hUMZFbAucJEXPHNQ.jpg
  • 15
@dob3k: mnie przy Inside ciekawil fakt że w natywnej 2k karta świeciła mi się na żółto czyli miala okolo 40-50% obciążenia. Ciekawe tym bardziej że to gra która poleciałaby mi nawet chyba na telefonie. Ale fakt faktem, efekty oświetlania są absurdalnie genialne w tej grze.
@dob3k: późno jest :P masz tego śledzia od evgi dla przeniesienia power supply? moglbys sobie kupić tą złączke która ładnie układa kable w przestrzeni, bo wygląda jak poplątane spaghetti troche.