Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Święta, święta i po świętach. A jak mawiał, ustami jednej ze stworzonych przez siebie postaci, mój ulubiony literat Andrzej Sapkowski - kiedy coś się kończy, coś innego się zaczyna. Z dniem dzisiejszym większość sklepów, szykując się na nadchodzący sezon wiosenno-letni, postanawia wyprzedać większość jesienno-zimowego asortymentu. Z tego powodu po raz kolejny w pocie uszu przeczesywałem asortyment sklepów online, byście wy nie musieli tracić na to swego czasu, który można przecież przeznaczyć na przeglądanie gorących. W efekcie mam dla Was listę prawie dwustu (sic!) starannie wyselekcjonowanych, najlepszych w mojej ocenie wyprzedażowych okazji:

http://secondhanddandy.pl/2016/12/okazje-dandyego-aw2016-prawie-200-produktow.html

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #promocje #wyprzedaz
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Święta, święta i po świętach...

źródło: comment_GbfrP8lhdCDC9KLTbwLwvEuFz37khxMR.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Dzięki za zawołanie. Nie wiem czy dałeś na listę (zaraz otworzę i poszperam za dżinsami, Luxire "złośliwie" podbiło ceny do nas...), Vistula ponoć rzuciła jakieś płaszcze z czystego kaszmiru.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: fragment od najwyższego guzika w dół sztywno odstaje do przodu, a w talii odstaje dodatkowo lekko na boki. Zamiast nadawać kształt sylwetce sprawia pokraczne i niekomfortowe wrażenie, moje pierwsze skojarzenie to młody chłopak nakładający zbyt dużą jesionkę ojca
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: W sumie masz sporo racji. W Polsce w kwestii ekspozycji produktu na zdjęciach jest sporo do zrobienia. Moja koleżanka pracowała przy produkcji sesji dla jednej z polskich firm z elegancką konfekcją i mówiła, że sample kolekcji w 90% nie pokrywają się z rozmiarami modeli, na których mają być one prezentowane XD

@dzieju41: Podrzuć inspirację, może następnym razem się uda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Z innych wyprzedaży - w Osovskim czyszczą resztki Osovski&Mr. Vintage - na kod vintage50 jest połowa obniżki. Za 180 ziko można dostać koszule z royal twillów/oxfordów od Masona/Albini, w fajnych wzorach i modelach. Na minus - zostały resztki wymiarów, ale coś jeszcze udało się dorwać (sam załapałem się na kratę księcia Walii). Z innych ciekawostek, za 2 dychy (w cenach regularnych za darmo) Osovski skraca rękawy z przeniesieniem rozcięcia.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: moja nie chce się prasować, ma beznadziejne, cienkie guziki , jest krótka, ma na stałe zaszyte fiszbiny i cienkie mankiety, które się mocno deformują. Oprócz tego mam chyba z 12 sztuk lamberta i szkoda nawet porównywać ich jakość... bo jest przepaść, a cenowo lamberty na promocjach można wyrwać za ~100pln
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Szczerze mówiąc ostatnio coraz trudniej jest mi znaleźć coś co podobało mi się, nazwijmy to "od pierwszego wejrzenia".
Przegladałem sobie z ciekawości ofertę wyprzedażową H&M i nie chcę nikogo obrażać ale takie szmaty jak mają na stronie to jakaś masakra, oczywiście to tylko przykład.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: O kurcze, ale mi teraz zaimponowałeś! Polowałem na te jeansy Edwin od dłuższego czasu. Teraz tylko pozostaje pytanie jak się zmieszczę w 30/32 ;D Super zestawienie :)
  • Odpowiedz