Wpis z mikrobloga

Witam,

Wiem, że sporo osób zbiera prospekty samochodowe. Ja zbierałem swoje przez 10 lat (od 1995 do 2005). Część sprzedałem, część zostawiłem na pamiątkę. Niestety, po wyprowadzeniu się z domu rodzinnego przekazano mi, że jak się ich nie pozbędę to ktoś pozbędzie się ich za mnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oddam więc za symboliczną cenę, ale w dobre ręce ponad 260 prospektów samochodowych. Były to foldery zbierane bezpośrednio przeze mnie w salonach w całej Polsce i korespondencyjnie w centralach firm w Europie.

Pełną listę wrzucam w poście poniżej.

*
Ciekawostką, która zasługuje na wyróżnienie z kolekcji są oryginalne zdjęcia prasowe na papierze Kodak Professional z pakietów prasowych rozdawanych na salonie Genewa 2000:

- 24x18 cm: Mercedes E-Klasse (W210), S Pullmann (W220), Vision SLA, SLK, SL, S400, CLK – 37 zdjęć (foto poniżej)
- 21x15 cm: Cadillac Evoq, Seville - 15 zdjęć
- 22x15 cm: Mazda Demio, Tribute, RX-Evolv – 9 zdjęć

*

Mam także trzy elegancko wydane katalogi Porsche, które otrzymałem w paczce prosto z siedziby firmy w Niemczech:

- katalog Exclusive & Tequipment (dodatkowe wyposażenie dla 911) - język hiszpański

- L'idee 911 - folder poświęcony 911 (993) w twardej oprawie - j. francuski

- Porsche Motorsport - j. angielski - folder poświęcony historii startów samochodów Porsche w sportach motorowych

***
Jeśli interesują Was konkretne egzemplarze - piszcie na priv, prześlę dokładne foto.

#motoryzacja #carboners #samochody
Hahazard - Witam, 

Wiem, że sporo osób zbiera prospekty samochodowe. Ja zbierałem ...

źródło: comment_ZxCQkm8sEZgwUF6OGa6DEI45EDF0wb10.jpg

Pobierz
  • 7
Lista pozostałych:

Alfa Romeo: (4)
- 145, 146, 147, 156

Aprilla: (1)
- RSV Mille (włoski)

BMW: (1)
- seria 5 E60

Citroen: (14)
- Saxo 3 prospekty
- Xsara Coupe
- Xsara – 3 prospekty
- Xsara Picasso
- Berlingo – 3 prospekty
- Jumpy
- samochody dla firm – 2 prospekty

Chrysler: (2)
- 300 M, Voyager

Daewoo: (11)
- Matiz – 2 prospekty
- Nexia – 2 prospekty
-