Wpis z mikrobloga

@ArekJ:
To świetnie, że daje rade:) może jak jej żaluzje odslonisz to będzie lepiej rosnąć:p
Tak btw możesz zobaczyć jak bryła korzeniowa wygląda i ewentualnie dać jej trochę większą doniczka. Powinna wystrzelić w gore. Plus możesz jej zafundować jakiś nawóz bogaty w azot, nabierze ładnego zielonego koloru
@lupaczkokosow: właśnie parę dni temu zwolnily mi się duże doniczki po papryczkach, wiec planuje ja przesadzić. Żaluzje odsłaniam w dzień, w nocy wolę mieć zasloniete, zresztą całe lato mieszkała na balkonie bo tam więcej słońca. A nawóz od czasu do czasu dostaje, jak sobie przypomnę. Muszę ją regularnie nim zacząć karmić :p
@ArekJ:
Najlepsze co możesz jej kupić to biobizz fishmix. 20 zł za butelkę ale starczy na długo plus nie popsujesz roślinki jak przedobrzysz:p Organiczny nawóz.
Na spod doniczki pamiętaj tylko posypać i zrobić dziurki na odpływ wody :p
@Watercolours: Jako szaro-różowy skrytykuję. Tylko proszę nie brać tego za złośliwość/zazdrość, czasem zdarza mi się iść za ładnym różowym i gapić sie na nogi i tyłek, więc chyba jestem czysta?
Kolor sukienki nie pasuje do włosów - czarno-czerwona w bogate wzory i włosy szary blond, cienkie i jasna karnacja? Sukienka przytłacza twoja osobę. Połączona z grubymi czarnymi rajstopami tym bardziej. To jakby elf założył suknię barokową.

Zakładałabym na twoim miejscu sukienki: