Wpis z mikrobloga

Dużo przemyśleń w ten świąteczny czas:

- wierzący i praktykujący katolicy mają problem z rodziną, która ma 5ro dzieci, bo to na pewno patologia

- w rodzinie mamy niespełnionego barda, który gra na gitarze i fałszuje grając i śpiewając kolędy bez ładu i składu, ale wykłada na uczelni, więc jest ok

- picie alkoholu w wigilię to #!$%@?, bo tradycja i alkohol to wróg, ale #!$%@? #!$%@? prlowski karp jest spoko

- jeżeli nie masz męża i dzieci, bo niebieski i pies to #!$%@?, bo nie zalegalizowany związek, to jesteś młodzież i twoje zdanie nigdy nie jest brane serio, a przy stole siedzisz wśród "młodzieży"

- alkohol ma prawo nalewać najstarszy mężczyzna i to według jego widzi mi się

- ludzie, którzy posiadają zwierzęta, to podludzie, którzy rekompensują sobie brak dzieci

- praca za najniższą krajową w islamabadzie za zachodnią granicą jest lepsza, niż dobrze płatna praca w Polsce

- wszyscy "uchodźcy" uciekają przed wojną

- jestem rasistką

- Wałęsa sam tymi ręcami obalił komunę

Itd. Itp. Przyszłe święta spędzam na Hawajach.

#zalesie #swieta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale ##!$%@?
  • 46
@julianna_cebulanna: hehe, ja się wczoraj dowiedziałem od Ciotki, że usłyszała od mojej kuzynki, że jestem radykałem i straszne rzeczy na facebooku lajkuje i się generalnie martwią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a lajkuję absurdy związane z emigrantami

ech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@julianna_cebulanna: Nie wiem czy akurat głosowanie na Korwina jest dobrym posunięciem ale wiem, że jak mówię ojcu, żeby przestał głosować na PO tylko po to żeby nie dopuścić PiS do koryta to mu żyłka pęka. Nie wiem co jest z tym starszym pokoleniem, chyba mają w głowie zakodowane, że każdy polityk kradnie i leci w #!$%@? więc trzeba wybrać mniejsze zło.
@itus: zaKODowane hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@julianna_cebulanna: spokój to ma Korwin, bo strumyczek pieniążków płynie i tak to się powoli kręci. Tutaj trzeba świeżej krwi, ale jak tak posłuchać kogokolwiek z różnych młodzieżówek, to cholera gdybyś ich nie widziała, to jak nic starzy partyjni wyjadacze... ciemność widzę ciemność.

No i nie dziwię się, bo od samego czytania opisu sytuacji nachodzi nieodparta potrzeba napicia się.
@julianna_cebulanna: Logiczne argumenty na takich ludzi nie działają. Sam próbowałem tego przez lata i nic.
W końcu zacząłem sobie z ludzi robić jaja.
Wiem, że popierają komunę i chcieliby, aby wróciła - mówię, że głosuję na PZPR. Jak twierdzą, że tej partii nie ma, to wkręcam im, że to niemożliwe! Jeśli jakieś łobuzy zlikwidowały tak wspaniałą partię, to składam skargę do Trybunału Praw Człowieka!
Wkręcają mi, że głosuję na PiS, a