Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niestety przy rejestracji na krwiodawcę nieopatrznie dodałem domowy numer telefonu. Dzwonili do domu, bo potrzebowali mojej grupy krwi. Odebrała moja matka i zrobiła się awantura, nie powiedziałem rodzicom, że jestem krwiodawcą, oddawałem krew potajemnie, tak żeby poczuć się jak normalny człowiek, część społeczeństwa. Teraz się nie odzywają do mnie dziadkowie, a z rodzicami sytuacja jest krytyczna, chyba będę musiał wynosić się z domu. Świadkowie Jehowy to okropna sekta, nie wiem co będzie dalej. Wy sobie z rodziną spędzacie miło czas, a ja ...

#krwiodawstwo #swiadkowiejehowy #pomocy #sekty #religia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a ile masz lat? jak masz mieszkać z takimi (wybacz ze tak nazwę Twoich rodziców) oszołomami to lepiej uciekaj czym prędzej.
nic nie mam do jechowych tak długo jak mi albo osobom z mojego otoczenia nie przeszkadzają, ale to co Ty napisałeś to aż Ci współczuję.
  • Odpowiedz
Niestety przy rejestracji na krwiodawcę nieopatrznie dodałem domowy numer telefonu


@AnonimoweMirkoWyznania: pomimo że ŚJ mają #!$%@? na tym punkcie? Coś się to nie spina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym to i tak chyba jeden z mniejszych problemów w obliczu takiej choroby psychicznej, bo jak inaczej to nazwać.
  • Odpowiedz
OP: @punkt_zwrotny: 24 lata
@wtf24: rodzice ŚJ od zawsze, ja nieochrzczony buntownik i zakała rodziny
@xetrov: byłem pewien że podałem tylko telefon do mnie i maila, matka powiedziała, że dzwonił ktoś na domowy. Sam już nie wiem, musiałem podać dwa telefony (drugi w razie czegoś).

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@wtf24: Ty byś się zdziwił co proboszcze #!$%@?ą na parafiach. xD

Jestem zgodny, że jest wielu spoko księży i proboszczy, ale wielu to takie zakute łby, że od islamistów czy jehowy nie różnią.
  • Odpowiedz
@wtf24: śj to bym zdelegalizował w obecnej formie.

@tusiatko: jako niewierzący byłem świadkiem piętnowania przez fanatyków kościelnych oraz ich hierarchów.

Do religii nie mam nic, dla mnie to mogą się kłaniać nawet Jaruzelskiemu. Ale zakłamanie i hipokryzja oraz obłuda to coś co mi się w głowie nie mieści.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: poznałem parę osób w życiu, co są świadkami i mi wystarczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do tamtej to rzeczywiście była wzorowym świadkiem, chociaż można było u niej znaleźć momenty, kiedy się chyba wstydziła tego, jak inni mówili, że ją widzieli ze stojakiem jw.org pod galerią handlową to od razu zmieniała temat.
  • Odpowiedz