Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, uroiło mi się, że chcę mieć konsolę i już liczę sobie koszty i budżet, tylko jedna zmienna jest dla mnie nie wiadoma - w standardzie dają jednego pada czy dwa?

Nie wiem jeszcze czy #ps4 czy #xboxone, ale wiem za to (poprawcie jeżeli się mylę) że #wiiu to raczej kiepski wybór z racji tego, że większość najbardziej popularnych tytułów na tej platformie pozostaje w strefie marzeń.
  • 13
spokojnie spiratujesz gry.


@grekzorba: na tym akurat średnio mi zależy. Jestem w stanie wyłożyć na oryginała, bo nie gram w kilkanaście gier miesięcznie, a powiedzmy 5-6 rocznie (za to wolę te duże i rozbudowane).

Konsolę wolę z tego względu, że za mniej niż połowę ceny wypasionego komputera dostaję pełnowartościową maszynkę do gier, do której nie trzeba co kawałek kupować nowej grafy, RAMu ani procesora i mam na kilka lat spokój z
@haes82: Xbox one fajna sprawa. Ale to zależy jak komu leży pad, podoba sie menu itd. Bo reszta to raczej podobnie. Chyba ze ktoś podarza, za luxury games. Ale u mnie XO stoi i grane są na nim takie gry jak : Battlefield 1 i 4, gta v, assasiny i standardowo fifa :)
@haes82: miałem ten sam dylemat, bo pierwsza konsola. Nie ma złej odpowiedzi. Ja kupiłem w biedronce PS4. Miałem wątpliwości odnośnie pada, bo lepiej myślałem że leży ten od Xboxa, ale ogólnie jest spoko. No i zauwazylem, że osoby mocno grające sugerowały właśnie PS4, tam są lepsze exclusive.

Pad jest jeden w zestawie, chyba że masz dodatkowy.
@haes82:
Ja kupiłem ps4 i nie żałuję. Lepsze "ekskluziwy", a w dodatku w taką forzę horizon 3 możesz pograć na PC na windows 10. Uncharted, The Last Of Us <3 Pad to kwestia indywidualna. Mi się na obydwu gra dobrze.