Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem filmik od Pal Hajs TV z wigilią "gwiazd" i powiem Wam, że tyle raka w jednym miejscu to nawet na oddziałach onkologii nie mają xDDD
Melin oczywiście wypadł jak zawsze, na filmikach wielki chojrak smolący dissy na każdego, a podczas spotkania w realu z rosłymi chłopami wyszła z niego #!$%@?. Jak zobaczył Sowę to ze strachu prawie nakrył się uszami xD Przez sekundę było mi go nawet trochę szkoda, bo panowie toczyli z niego konkretną bekę, ale potem ta zapita małpa zaczęła opowiadać swoje bajki, jakieś #!$%@? kluczyki w śmietniku, rodzina w policji i inne bzdury i zrozumiałem, że w sumie zasłużył sobie na te wszystkie podś#!$%@?. Zresztą i tak wyszedł na tym nieźle, nachlał się i nażarł za cudze, teraz wróci do meliny, zasiądzie w swoim wypierdzianym fotelu i będzie się chwalił jakim to on jest celebrytą xDDD
A Korba ewidentnie zaciążyła, zobaczcie jakie ona ma wybrzuszone nadpiździe, nie uwierzę że to od majonezu i frytek, poza tym przez cały filmik sączyła tylko jakiś napój z kubka, zero alko, więc pewnie stara się ograniczać. Powije jakiegoś uszatego hobgoblina za 4000 zł i tyle z tego będzie, benc
#bonzo #tiger #melin #uszatylump #klejnotmopsu
  • 6