Wpis z mikrobloga

@bukem: czy posiadanie dziewczyny to jakiś wyznacznik wysokiego statusu społecznego? Daj spokój. Kiedyś się tym przejmowałem, ale jak już niedawno skończyłem 25 lat zacząłem podchodzić do tego obojętnie. Przecież nie każdy musi mieć żonę, widocznie właśnie na nas padło.
@bukem: Ja nie mam żadnych zdjęć. Zamierzam tworzyć swoje lepsze ja dopiero jak zacznę podróżować. Wtedy się będę chwalił, bo cały czas żyłem w cieniu innych.
@bukem: Mam to samo, weszłam na fb, a tu cała tablica #!$%@? zdjęciami, jak to wszyscy szczęśliwie spędzają święta, albo ze swoją drugą połówką, albo pełno zdjęć z rodziną lub tylko zdjęcia w pięknych, nowych kieckach...I ja się pytam co oni robią, stoją i cykają tylko zdjęcia, zamiast siedzieć przy stole i wypychać buzię pierogami?
Mam takie wrażenie, że te cudowne, wystylizowane i szczęśliwe Święta są tylko na pokaz i pokrzepienie,
@dwojra: wszystkie znaki na niebie mówiły że jestem skazany na samotność. Ryj i charakter bardzo moje, a nie uniwersalne. I co, mam różowego ktory odlicza czas do kolejnych spotkań, żąda czytania na dobranoc bajek i zaprasza oraz daje sie zapraszać na randki. No #!$%@? a jestem tylko soba, trochę inteligentnym ale takze #!$%@? przez wykop typem.
@dwojra coś w tym jest że święta straciły klimat. Może to tylko moje odczucie ale kiedyś za gowniaka się wyczekiwalo Wigilii i atmosfera inna panowała. Dzisiejsze święta to pokaż kto komu droższe prezenty kupił, ubrać się w nowe ciuszki i cyknac fotkę na FB widać to szczególnie wśród moich znajomych podobnych wiekiem. Brakuje w dzisiejszych czasach takiej naturalnej szczerości ja nie mówię o takiej bezszczelnej z jaką się spotykamy w internecie albo