Wpis z mikrobloga

Polcam nowy #serial #sf na #netflix - Travelers

Dobry, a nawet bardzo dobry serial SF produkcji Kanadyjskiej po egidą Netflix-a. Może nie jest to jakaś super wysokobudżetowa produkcja SF ale jest to doskonały przykład na to jak można stworzyć serial lub film SF, bez często zbędnych kosmicznych wybuchów, efektów, gwiezdnych bitew oraz innego niepotrzebnego badziewia.
W SF liczy się pomysł na stworzenie ciekawego uniwersum lub konceptu równoległej rzeczywistości.
Oczywiście temat podróży w czasie został przewałkowany już tysiące razy, ale pomysł na przesłanie samej świadomości do ciała tuż przed jego śmiercią i nadpisanie oryginalnej świadomości jest po prostu świetny! Czekam na drugi sezon. Polecam!

#seriale #scifi #travelers
woytas - Polcam nowy #serial #sf na #netflix - Travelers

Dobry, a nawet bardzo dob...

źródło: comment_dLqgrtVZJahCfi1MGxpvP6L9qU6mSPz5.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
procedural


@SystemHalted: Nie. To jest jedna historia, która się ciągnie przez cały serial. Fabuła banalna - ludzkość w przyszłości jest ograniczona poprzez wojny i nienawiść, żyją w schronach, nie mają życia, nie znają natury tylko rzeczywistość schronu itd. ale mają rozwiniętą technologię. Dzięki technologii cofają się w przeszłość aby jamkimiś działaniami zmienić przyszłość na lepszą. Więcej nie napiszę, gdyż fabuła jest najważniejsza w tym serialu. Może być lekko proceduralny gdyż w
  • Odpowiedz
@woytas: Dzięki za polecenie tego serialu mireczku, jak obejrzałem początek pierwszego odcinka myśląc trochę, że to sc-fi klasy D, tak już od drugiego za jednym zamachem cały sezon poszedł - serial zajebisty! Czekam na ostatni odcinek i drugi sezon.
  • Odpowiedz
@woytas: Serio? Zasugerowałem się datami na filmwebie, gdzie niby ostatni odcinek wychodzi 2 stycznia. Serial fajny, o dziwo żadna z głównych postaci mnie nie denerwuje. Szkoda tylko, że nie pokazali w żadnym z odcinków tej przyszłości, ale z drugiej strony może to i dobrze, że pozostała w sferze tajemnicy.
  • Odpowiedz