Wpis z mikrobloga

@blubi_su: no fajnie tylko fakt, że nie można udowodnić istnienia czegoś nie oznacza, że to coś faktycznie nie istnieje. jeśli rzeczywiście myślisz analitycznie powinieneś to wiedzieć, ale ja przeciwnie niż ty w ciebie nie wierzę więc nie spodziewam się, że jesteś w stanie to ogarnąć :)
  • Odpowiedz
Jeżeli wierzycie w boga bo nie da się udowodnić że go nie ma to zacznijcie też wierzyć w latającego potwora spagetti bo też się nie da udowodnić że go nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dolan udowodnij to. Jestem chrześcijaninem i nie widzę problemu, żeby Jezus miał braci. Józef nie brał Maryi za żonę, żeby była "tylko" inkubatorem dla Mesjasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whiterose

chrzescijanstwo ma 2016 lat


Jezus urodził się prawdopodobnie w 6 roku p. n. e. i zaczął nauczać gdzieś koło trzydziestki. Bóg (Jahwe) zaczął tworzyć swoją religię znacznie wcześniej. Była więc gotowa jakieś 1980 lat temu. Jeśli jesteś chrześcijaninem, idź za Chrystusem, nie za jakimkolwiek zinstytucjonalizowanym kościołem. Doktryny katolickie są niezgodne z Biblią. Samo istnienie doktryn religijnych nadawanych przez ludzi jest niezgodne z Biblią. Jak mam ci wpisać niezgodności kościoła z
  • Odpowiedz
ezus urodził się prawdopodobnie w 6 roku p. n. e. i zaczął nauczać gdzieś koło trzydziestki. Bóg (Jahwe) zaczął tworzyć swoją religię znacznie wcześniej. Była więc gotowa jakieś 1980 lat temu. Jeśli jesteś chrześcijaninem, idź za Chrystusem, nie za jakimkolwiek zinstytucjonalizowanym kościołem. Doktryny katolickie są niezgodne z Biblią. Samo istnienie doktryn religijnych nadawanych przez ludzi jest niezgodne z Biblią. Jak mam ci wpisać niezgodności kościoła z Biblią, to pisz na PW. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Nie brak argumentow tylko nappisalesbwyjatkowo głupiego posta. Powolujesz sie na logikę sam ja gwalcac. Do tego wyjeżdżasz z tym jak to życie podporzadkowujesz logice w odniesieniu do wiary xd No jesteś tak niesamowity i lepszy od tych gluptasiw ze nic tylko poklony ci bic xd A co do pytania to chyba nie rozumiesz różnicy między wiara a nauka.
  • Odpowiedz