Wpis z mikrobloga

@kwiateusz: u nas na aukcji aktualnie 0,2343 zł/kWh, przy umowie na rok, umowa bez opłaty handlowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam, że rejestracja jest bezpłatna, a w przypadku użytkownika indywidualnego, nawet po przystąpieniu do aukcji, nie jest on zobowiązany do podpisania umowy
@ogarniamprad: netto, brutto? bo nigdzie nie widze takiej informacji. W regulaminie jest coś o cenach netto, ale nie widze wzmianki jaką cena jest ta na stronie głównej.

Jesli mówimy o netto to Plus oferuje 0,2290
@kwiateusz: netto, w plusie jest 0,229 netto + opłata handlowa 3zł na miesiąc przy umowa na 36 miesięcy, kalkulacja (na rok) oszczędności na zdjęciu (porównując z aktualną ceną na platformie, akucja jeszcze trwa, więc cena może być jeszcze niższa). Trzeba też doczytać w umowie czy wysokość opłaty handlowej jest stała przez cały okres obowiązywania umowy, czy może tylko przez na przykład 12 czy 24 miesiące, a po tym czasie może ulec
ogarniamprad - @kwiateusz: netto, w plusie jest 0,229 netto + opłata handlowa 3zł na ...

źródło: comment_K8vb1Yf9jYro8kNLydr3pN6cMqMwBJkh.jpg

Pobierz
@ogarniamprad: 3 zł brutto opłaty jest przez 3 lata, no i cene prądu tez gwarantują przez 3 lata, zakładam że koszt energii spadać nie będzie.

co do opłaty to dowiadywałem się i jest to gdy chce na kogoś innego przenieść umowę, a nie planuję.

Nie powiem u Was cena jest dość atrakcyjna, ale tu mam gwarancje ceny co mnie dość kusi :)