Wpis z mikrobloga

Śmieszne uczucie patrzeć na laske którą kiedyś ruchałeś od niechcenia przez kilka miesięcy a teraz jakiś ciapciak jej sie oświadczył i zdjęcia na fejsbuku z czułymi pocałunkami w policzki po których obficie spływała twoja sperma :D
#zwiazki #bekazfrajerow
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uprzedmiotawiasz kobiety.

@ethics: gdzie tu widzisz jakieś uprzedmiotowienie? Dlatego że pozwalałem jej ssać kiełbase?

no tak, bo przed Tobą nikogo nie bylo

@Nova24: Pewnie byli bo to taka typowa krejzolka-klubowiczka, ale czemu mi to piszesz skoro to nie ja założyłem jej pierścionek? :) Niech sie martwi ten stulej co
  • Odpowiedz
@kelp: a teraz spływa jego :( ech, życie życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć

serio cię tu rusza? przecież nawet piszesz 'od niechcenia', a mnie nawet języki wystawiane do zdjęć przez moich byłych nie ruszają ;) może szczęścia byś jej pożyczył, zamiast pisać 'od niechcenia', jeżeli to nie było nawet takie fwb ;)
  • Odpowiedz
WAT, szmacie, bo daje dupy na prawo i lewo?


@Dr_Kabaczek: to jakaś ironia czy co? :D Czy jesteś oburzony/a że rozwiązłe kobiety nazywa się szmatami?
  • Odpowiedz
@kelp: jeśli tak do tego podchodzisz tp muszę cię zaskoczyć, nie raz calowales miejsca w których inni robili to czym się tak szczycisz, gratulacje robiłeś to z czego sam się śmiejesz
  • Odpowiedz
co wyznał szmacie miłość


@kelp: wat XDDD dziewczyna po studiach, jak piszesz, stabilizuje własne życie, kogoś tu chyba coś boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jakaś ironia czy co? :D Czy jesteś oburzony/a że
  • Odpowiedz
@lunaria:

bo w spuszczaniu się na twarz...


Żeby tylko takie rzeczy się robiło.
Jak się rozmawia o fantazjach oraz eksperymentuje to takie rzeczy się odwala, że papież nakazałby egzorcyzmów.
  • Odpowiedz
@TaoHosts: dlatego napisałam, że nie ma nic nienormalnego, szczególnie właśnie przy dłuższej znajomości, bo wiesz, tak "na raz" to nie każdy sobie tego życzy/o tym pomyśli :) a OP robi z tego, jakby to były straszne więzi i mega już połączenie i wręcz bluźnierstwo, jeśli się kończy coś, co nawet związkiem nie było, ani fwb (w co nie wierzę ;) )
Ot, całkiem normalna rzecz, a szczególnie jeszcze, jak się
  • Odpowiedz
@lunaria:

straszne więzi i mega już połączeni


Powiem szczerze, że seks dla mnie jest dość dużym dowodem silnej więzi - w końcu uprawiam go tylko z osobą z którą jestem w związku i nie ma możliwości zaciągnięcia mnie do łóżka na zasadzie spontan czy w celu tzw. "potrzeby" nawet pod wpływem upojenia alkoholowego.
Kwestia dochodzenia partnerce na twarz, czy na inną partię ciała, zarówno jak i mnóstwo innych zabaw jest też w moim przypadku dość ważna/cenna czy też jest dowodem na silną więź oraz połączenie. Myślę, że jest to pewnego rodzaju też zaufanie i przekonanie, że chcę być z tą kobietą(jak i ona chce ze mną, skoro się godzi). Chociaż wiem, że są tacy co mnie wyśmieją zaraz za taki
  • Odpowiedz