Wpis z mikrobloga

Proszę na chwilę odejść od lepienia pierogów, bo tu się ważne rzeczy będą działy! Nie dość, że startuje nowa edycja Liczb Miesiąca, to jeszcze jest ona naprawdę "nowa nowa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od tej pory będziecie typować nie tylko to co się wydarzy w nadchodzącym miesiącu, ale także trzeba będzie rozgryźć jakieś łamigłówki, zagadki i tego typu rzeczy. Aż sam jestem ciekaw jak Wam to pójdzie i czy nowość się spodoba.

Zasady gry:
1. Plusujemy ten wpis (za same plusy też można wygrać kubek w #rozdajo)
2. Typujemy tutaj: http://szaloneliczby.pl/styczen-2017/
3. W polu imię/nick wpisujemy: WYKOP

A jak w tym miesiącu wygląda podział nagród? Do wygrania kubek, a w zasadzie kubki - to ile ich będzie zależy od Was. Wykombinowałem sobie to w taki sposób:
0-199 plusów - jeden kubek dla zwycięzcy Liczb Miesiąca (czyli osoby, która zgarnie najwięcej punktów)
200-499 plusów - dodatkowy kubek dla osoby, która zaplusuje wpis tuż przed zwycięzcą
500-999 plusów - kolejny kubek, tym razem dla osoby która zaplusuje wpis tuż po zwycięzcy
1000 i więcej plusów - jeszcze jeden kubek, dla osoby która zajmie drugie miejsce w konkursie, aczkolwiek tyle chyba nie dacie rady nabić, bo byłby to mój rekord i potrzebne byłyby kąpiele chłodzące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze w skrócie jakie pytania na Was czekają w tym miesiącu:
#skoki #skokinarciarskie - ✔
#liverpool vs #manchesterunited - ✔
#wosp - ✔
#lotto - ✔
#scrabble - ✔
I wiele innych, ale już nie będę spamować tagami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aaa i jeszcze jedna rzecz! Z okazji świąt życzę Wam dużo radości i tego, byście spędzili ze swoimi bliskimi naprawdę miłe chwile. Niech Was te święta nastroją pozytywnie na najbliższy czas!
Dla tych, którzy lubią quizy i zagadki mam jeszcze mały prezent - Quiz bożonarodzeniowy.

I to już naprawdę wszystko ;) Powodzenia Mirki!
#szaloneliczby #konkurs
SzaloneLiczby - Proszę na chwilę odejść od lepienia pierogów, bo tu się ważne rzeczy ...

źródło: comment_vgwVH9tELwBZlyDzTBvvZNlEbKqhTsSQ.jpg

Pobierz
  • 18