Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, potrzeba mi pomocy. Mam zamiar przenieść biruko do pokoju obok, jednak nie starczy mi kabla. Kabel idzie na zewnątrz (po balkonie), ale wejdzie do pomieszczenia obok na "styk" (chyba). Jednak nie starczy mi już kabla router'a i jeszcze będę musiał montować RJ-45, jednak nie mam zaciskarki. Czy istnieje jakaś opcja, aby ten kabel przedłużyć kabel router-koumputer na jakieś 5m bez większych spadków wydajności internetu ? Jeśli jednak nie starczy mi kabla sieciowego do pokoju to jak go domontować ? Prosiłbym jeszcze o standart aktualnej RJ-45, bo nie mogę znaleźć jaki to. I co będzie potrzebne, aby to zamontować.
#komputery #informatyka #internet #pcmasterrace (proszę, nie bijcie ważna sprawa, od tego zależy czy bd miał neta na święta.)
Ruby302 - Cześć Mirki, potrzeba mi pomocy. Mam zamiar przenieść biruko do pokoju obok...

źródło: comment_mNIuueH4llKDPfUUqGJZYcXq71k2ySPT.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3mielu Może i tak. Całe życie w niewiedzy a i tak człowiek sobie poradził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wyobraź sobie że jak nie miałem zaciskarki to "odizolowawywarki" (uwielbiam te słowo chociaż nie istnieje) tym bardziej nie miałem i nożykiem jechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Widać, że gościu kompletny nieogar, a mirki chcą, żeby ścisnął piny na wtyczce śrubokrętem. Gdzie ja siedzę xD

Pogadaj z jakimś sąsiadem albo kup gotowy kabel, p-----l łączniki, bo są strasznie nieestetyczne i będziesz żałował.
  • Odpowiedz