Wpis z mikrobloga

ej w ogóle #!$%@? xD jak można mieć na święta gwiazdora czy innego dziadka mroza, no ja jebe. GWIAZDOR - czy wy to widzicie? słyszycie? przecież to brzmi jak określenie jakiegoś michała wiśniewskiego. tylko święty mikołaj grzecznym dzieciom prezenty przynoszący a nie jakieś pogańskie wymysły
#gownowpis #zalesie #lawaoburzonych
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tylko Dzieciątko! To logiczne, że się rodzi i obdarowuje nas z nieba prezentami. Święty Mikołaj przychodzi 6 grudnia.


@artur-kaminski-180: Przecież dziecko w wieku powyżej 3 lat rozumie, że Jezus jest w niebie wniebowzięty i nie może się ponownie urodzić, a Boże Narodzenie to rocznica. Więc jak ma w to wierzyć? A św. Mikołaj może sobie żyć, bo dzieci nie wiedzą jak długo się żyje i kiedy św. Mikołaj się urodził.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: jeśli nie pasują ci pogańskie obrządki, to nie ubieraj choinki.
Co do świętego Mikołaja, to też nie przypominam sobie aby Jezus prosił by czczono jego narodziny rozdając prezenty.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: nie wiedziałem, że tak mało istotny temat może wzbudzać tyle emocji xD
nazwa gwiazdor powstała, gdy nie miała znaczenia elvisopresleyowskiego czy michałowiśniewskiego, aczkolwiek fakt, jest dość śmieszna.
mnie natomiast #!$%@? fakt, że mikołaja tak jakby "obchodzi się" dwa razy, i 6 i 24 grudnia, bezsens.
no i u mnie #teamdzieciatko
  • Odpowiedz