Wpis z mikrobloga

  • 0
@swinkapl spoczko zapraszam jakbys byl zainteresowany. Nie chce sie reklamowac na wypoku, bo nie o to chodzi i nie musze. Mamy bardzo dobre samochody, z pelna stanowczoscia moge powiedziec, ze jedne z lepszych w PL ( ͡º ͜ʖ͡º) i szukamy samochodow sami a nie jak w wiekszosci tego typu firm, ze tylko pojada i zalatwia formalnosci a Ty sam sobie szukasz...
  • Odpowiedz
proszę Cie.... poza tym że są różne silniki to liczy się coś więcej, wykonanie, rozwiązania, design, wygląd czy nawet pozycja za kierownicą i tysiąc innych detali. Dodatkowo napęd na tył też robi swoje, jak dla mnie jeździ się lepiej niż przednionapędowym autem. Każdy lubi co innego, ja nigdy w życiu nie kupiłbym octavii a Ty np. tak.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mijagii fajnie trafic na kogos kto nie hejtuje, tylko ma podobne poglady. Propsy, zgadzam sie w 100%. Faktycznie porownanie z Octavia bylo nie na miejscu. Samochod dobry, ale nudny.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4t4 podyskutowalbym z Toba o tym, natomiast nie ma to wiekszego sensu. Z gory nastawiles sie, ze jak ktos ma BMW to mysli, ze jest najlepszy. Klasa ta sama, ale inne odczucia uzytkownika. Zreszta po to sa marki budzetowe i marki premium, zeby ktos kupujac cos drozszego czul sie w tym lepiej. Idac Twoim tokiem myslenia można cale zycie miec Nokie 3310 a nie ajfona bo po co, funkcje podobne dzwoni pisze
  • Odpowiedz
@lemansblue: nie no spoko, co kto lubi, ale generalnie bmw to zwykle damochody. Nie wiem dlaczego niektorzy (w tym dresy) uważają inaczej. Ten model to jest budzetowe kompaktowe kombi. Premium sremium, zadne to premium. AMG 63 to premium. Cls to premium, m power to premium, lub panamera. Nie ma jak kupic kompakt kombi w dieslu i sie podniecac prestizem.
  • Odpowiedz
  • 1
@d4t4 nie zachwycam sie prestizem trojki, bo to zaden prestiż. Samochod dla mnie jest bardzi fajny i bardzo go lubie. Ty nie musisz, nikt Cie do tego nie zmusza. Post byl o umyciu samochodu, nie wiem czy zauwazyles. Strasznie uogolniasz i nie masz racji. Czyli jak ktos kupuje zamiast nowej Astry, nowe BMW 1 i placi za nie odpowiednio wiecej, nie otrzymuje produktu Premium bo nie ma M powera? Dziwny tok myslenia...
  • Odpowiedz
@lemansblue: Mój kolega też w 2 litrowej bmece mial 184 w serri a czpipowal na 220 chyba. Po miesiącu zaczął mu brać płyn chłodniczy a potem sie okazało, że silnik out :P. Tylko, ze byla to seria 1 ;].
  • Odpowiedz
  • 0
@Cebulix masz racje. Zalezy tez od firmy, ktora to zrobi czy krotko mowiac sie na tym zna. Zalezy to rowniez od stanu technicznego samego samochodu. Chipy sa bezpieczne jezeli program jest pisany pod konkretne auto i jego mozliwosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz