Wpis z mikrobloga

Zdjęcie nie dla osób o słabym sercu.
Tak to wygląda Park Świętokrzyski (ten pod PKiN) w ten słoneczny, przedświąteczny poranek i nie łudźcie się, że to jakaś odosobniona patologia, to codzienność w tej okolicy.
Bezpośrednie sąsiedztwo Pałacu obrały sobie za siedlisko bandy bezdomnych żuli najgorszej prowienencji. Żerują przy parkometrach, balują i kacują pod krzewami i na trawnikach i srają, srają wszędzie, nawet się bardzo nie kryją. Możecie mi wierzyć, jest to jedno z najbardziej obsranych miejsc w tym mieście, o ile nie w kraju.
Dlatego szlag mnie trafia kiedy czytam/słucham o takiej akcji, jak "Głodnego nakarmimy", albo jak ktoś się chwali, że kupił żulowi bułkę i serek.
Widziałem na "patelni" beneficjentów podobnej akcji jakiegoś chcrześcijańskiego stowarzyszenia. Sami najbardziej potrzebujący.
Dlatego apeluję; nie wspierajcie tej patologii, nie ściągajcie więcej tego tałatajstwa do swoich miast, bo wiem, że to problem w każdym mieście.

#warszawa i prawdziwy #gownowpis
Pobierz F.....k - Zdjęcie nie dla osób o słabym sercu. 
Tak to wygląda Park Świętokrzyski (t...
źródło: comment_PpKnmpCFeJfcvfsZA5nBELBXaw6Cxumt.jpg
  • 12
@Fafnucek: Plusuję w kosmos.

Raz szłam do Arkadii do pracy, jakaś babka zaniedbana mnie zaczepiła i wstydliwym tonem powiedziała że ma okres i czy mogłabym poratować pieniędzmi na tampony. Miałam sporo czasu do wybicia się, więc powiedziałam aby poczekała to jej kupię (nie ma mowy o daniu pieniędzy, bułki też bym nie dała ale podpaska? przymknęła oko). I ta cholera se poszła, nie poczekała :|

Teraz nawet nie pomagam w takich
@Hannahalla: Taa. Ja kiedyś byłem bardzo częstym gościem mcdonalda (był po drodze do remontowanego mieszkania, w którym kuchni jeszcze nie było ;) ), jednym z pierwszych razów stoję sobie w tym przejazdowym w korku - podchodzi facet, burgera mu kupić, najtańszego! dobra, kupie. Podjeżdżam do okienka, zamawiam coś dla siebie + dla niego. Kolejne okienko, płacę. Kolejne, odbieram.. odjeżdżam 5 metrów, zatrzymuje się. Żulika nie ma. Wychodze z auta, rozglądam się