Wpis z mikrobloga

@Witeg tak, jak już wybiorę typ to będę szukał najmniej awaryjnych modeli, raczej też na pewno diesel

@matejusz tez mi się zawsze podobalo to auto ale ze wszystkich modeli najmniej mi się podoba deska rozdzielcza

@Fasol88 głównie siebie,nic nadzwyczajnego

Tiguain z tego względu ze mieszkam na terenach dość trudnych
@Momono: nim kupiłem swoje to też mi się deska nie podobała za bardzo. Ale u mnie to była kwestia przyzwyczajenia do niemieckiej "stylistyki" w golfie iv.

Co do dizla, to właśnie chyba któryś z tych wolwowskich miał problemy z uszczelką pod głowicą. Znajomym strzeliła jakoś z rok temu w V40 i zaprzyjaźniony mechanik powiedział, że to niezbyt udana konstrukcja.
@Witeg ja bym brał Tiguain, średnio mi się podoba płacić tyle pieniędzy za 8 letnie auto, a takie volvo w tej samej cenie mam z 2012 r.
Stąd ta rozkminka
@Momono: ja tam już w ogóle nie zwracam uwagi na wiek i przebieg. Jak auto się podoba, dobrze jeździ, nie psuje się i da się tym wyprzedzać to ma u mnie miejsce. A no i najlepiej żeby nie wyglądało jak gunwo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tiguan też spoko opcja, pakowny na pewno. Załadowaliśmy raz do niego trzy wzmacniacze gitarowe, perkusję i statywy.