Wpis z mikrobloga

Wyczekiwanie, radość, ekscytacja.. te uczucia narastały juz od kilku dni i oto jest!
Dostałem dzis najwspanialszą świąteczną paczkę i nie mogę uwierzyć, że zasłużyłem na nią!
Nie przesadzam - otrzymałem juz tej zimy dwa wspaniałe prezenty - pierwszy sprawił, że patrzę przed siebie z radością, drugi - pokazał mi jak wspaniałe, zdolne do poświęcenia osoby otaczają mnie na codzień :)
Dziś otrzymałem bardzo wyjątkową paczkę, a jej zawartość jest przebogata, idealnie dobrana i pięknie opisana :) Całość spina bardzo szczery list, dzięki któremu mogłem poznać lepiej naszą wspaniałą koleżankę i dowiedzieć sie co i dlaczego znalazło się w pudełku. A jest tu sporo! Przepiękne zdjęcie zrobione przez Mysterii, jej ulubiona herbata, waniliowa świeczka, przy której przeczytałem list... zestaw dobranych dla aktywnego sportowca słodyczy, książka o strzelbach! Piękna kula śnieżna z bałwankiem, który patrzy teraz na mnie z uśmiechem... i coś intrygującego - zagadka! Zagadka, która doprowadzi mnie gdzieś, gdzie jeszcze nie byłem.. ale zostawiam ją sobie na noc, rozgryzę przy tej pachnącej słodyczą świecy..
mam nadzieje, że nie "pozjadam" literek ;)
I coś jeszcze tam znalazłem, ale nie o wszystkim bede pisał, wybaczcie :))

Dziękuję Ci @Mysterii za to, że pozwoliłaś mi raz jeszcze poczuć sie jak dziecko, że przypomniałaś mi magię świat, to niepowtarzalne uczucie oczekiwania i radości :)
Dziękuję :*

#wykopoczta #wykopaczka #chwalesie #wygryw
Pobierz j.....n - Wyczekiwanie, radość, ekscytacja.. te uczucia narastały juz od kilku dni i ...
źródło: comment_07cu0tR50g08tzDZurvpxU2HOyAIf3nf.jpg
  • 9