Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy. Nie słyszę żadnego dźwięku w programie Adobe Audition.
Wszystko działało, przestało mi działać z dnia na dzień. Nie znam się totalnie na tym programie, moja ingerencja w niego ogranicza się do nadawania tych samych trzech ustawień. Więc nie wiem co gdzie mam sobie zmienić by to naprawić.
Pomoże ktoś odzyskać mi dźwięk?

#pomoc #pytanie #kiciochpyta #muzyka #adobe #montaz #audio
Bunch - Potrzebuję pomocy. Nie słyszę żadnego dźwięku w programie Adobe Audition.
Ws...

źródło: comment_8kXX8CLv1MuxMM0Rriv6mEqRUzu4ipks.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Bunch: Po instalacji sterowników ASIO możesz mieć problem z jednoczesnym odtwarzaniem z AU i zewnętrznego playera jak Foobar czy Winamp. Zakliknij wtedy [release asio in background] w ustawieniach audition. Po instalacji asio4all w audio hardware setup rozwin pasek [audio driver] i zmien na asio4all. Daj znać czy pomogło, sprawdzę odpowiedź na telefonie.
  • Odpowiedz
@Gummy: Jak już to ustawię to dźwięk się odtwarza w Adobe AUdition ale WYŁĄCZNIE z tego programu. Czyli jak pracując w Adobe AUdition nacisnę np. PLAY w Winampie (odtwarzacz muzyki) to automatycznie wywala mi taki bład program. Czyli mogę wtedy albo słuchać tylko tego nad czym pracuje w Adobe AUdition albo słuchać osobno Winampa. Tak jakby pozwalał na odtwarzanie dźwięku z jednego miejsca tylko
Bunch - @Gummy: Jak już to ustawię to dźwięk się odtwarza w Adobe AUdition ale WYŁĄCZ...

źródło: comment_76WAlyxHgQAbbFZmovgp3f0n2x66cT7N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bunch owszem, tak bedzie. Probowalem raz wirtualnego miksera i to dzialalo. Dzialalo dopoki nie przestalo dzialac :D moge ci poszukac tego. Jak dzialalo to moglem odtwarzac wszystko ze wszystkiego.
Ogolnie bardzo, ale bardzo polecam interfejs na usb. Cos uzywanego za 150-200zl znajdziesz cos sensownego, mozna cos odlozyc. Interfejs ma natywna obsluge sterow asio a winamp bedzie po wdm, czyli bedziesz mogl odtwarzac to i to rownoczesnie. Plus mniejsza latencja, lepsze przetworniki, lepsza
  • Odpowiedz
Gummy serdecznie Ci dziękuję za pomoc. Ona była nieoceniona. Doskonale pomogłeś mi w rozwiązaniu problemu (bo Audition używam sporadycznie, nie pracuje na nim codziennie. Więc może mi działać tylko wtedy gdy nie korzystam z Winampa. Takie rozwiązanie mnie satysfkacjonuje). Bardziej dziwi mnie to, że nagle z dnia na dzień przestałem słyszeć głos w Adobe Audition.

Dziękuje raz jeszcze za pomoc!

@Gummy:
  • Odpowiedz
@Gummy: Dasz wiarę Gummy, że to gówno znowu się spierdzieliło?
Działało po wgraniu tych sterowników jakie zasugerowałeś. A po dłuższej przerwie włączam i znowu nie działa (i to mimo wyświetlania się na pasku informacji iż "korzysta ze sterowników ASO). Czyli znowu się coś odwidziało. Strasznie denerwuje mnie takie coś. Nic nie robisz a samo się psuje po czasie. To teraz sterowniki dźwięku już są ale dźwięk znowu sobie powędrował w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Bunch: Spróbuj wywalić wszystkie sterowniki od dźwięku, czyli realteka i ASIO. Ściągnij najnowsze stery ze strony producenta i zobacz czy coś pomoże. Jeśli nie, to albo się coś skopało w systemie, albo w którymś miejscu sprzęt płata figle. Nie mam tylko pojęcia co i dlaczego miałoby tak krzaczyć :(
  • Odpowiedz
@Gummy: Ja nie mam pojęcia dlaczego po tym jak problem rozwiązałeś, to nagle znowu samo się przestawiło.
No cóż, zobaczymy co dalej.
  • Odpowiedz