Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki potrzebuję porady bo #!$%@? mocno. Wczoraj "dostarczono" mi paczkę - dostarczono w cudzysłowie, ponieważ zostawiono ją pod drzwiami. Nikogo nie było w domu i zamiast avizować, jakiś geniusz zbrodni postawił niemałą wcale paczkę pod drzwiami i pojechał. Na szczęście nikt mi przesyłki nie gwizdnął.
Dostawcą był Pocztex Kurier 48 z Poczty Polskiej. Co mogę w tej sytuacji zrobić-chcę złożyć conajmniej oficjalną skargę, tylko nie wiem czy w lokalnym oddziale poczty, czy na jakimś wyższym szczeblu. Mam nadzieję, że społeczność mirko mi coś doradzi.

#zalesie #pocztapolska #prawo #truestory
  • 67
  • Odpowiedz
@Egribikaver nie jesteśmy w USA. Ja swoją pracę wykonuje dokładnie i tego samego wymagam od kuriera. Ja z kurierami jestem dogadamy i mam nr tel do każdego kto ma rejon u mnie i jak wiem,że mnie nie będzie to dzwonie i proszę o zostawienie u sąsiada co też mam dogadane. Ale wkurzył bym się gdyby ktoś zostawił np buty o wartości 700zl zostawił pod drzwiami. Nie po to place za wysyłkę
  • Odpowiedz
@maly_stary_rower: @stara_koc: @pasikonikkk: @onsok: Szanuję wasze zdanie, mój błąd że mierzę ludzi swoją miarą. Dla mnie to nie jest problem, trochę dlatego że mieszkam na snobistycznym osiedlu z kamerami i takie paczki spod drzwi odbieram parę razy w miesiącu, jeszcze nigdy nic nie zginęło.
Żal mi Was że musicie mieszkać w takich dzielnicach, gdzie nawet sąsiad z drzwi obok czyha na Wasze mienie.

W
  • Odpowiedz
@Egribikaver: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@pasikonikkk: Nie kłóć się z debilem tylko zgłaszaj. Jak odpowie za to co zrobił, to na następnym razem się kilka razy zastanowi. Ew. pal głupa, że nie masz żadnej paczki, a w systemie jest "dostarczona". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Egribikaver: No i wyszło szydło z worka. Kolega ą ę, mam zajebistą pracę, osiedle z kamerami, a inni ludzie to bieda i żal.pl...

Naprawdę ubogi z ciebie człowiek...

@pasikonikkk: zadzwoń do firmy kurierskiej i opowiedz o zdarzeniu. Ja wiedząc, że paczka przyjdzie a mnie nie będzie, zostawiam karteczkę (bądź internetowo wysyłam instrukcję), że okno loggiowe jest delikatnie uchylone i żeby tam zostawić paczkę. No i zasunąć to okno
  • Odpowiedz
@Egribikaver: masz racje nie mierz wszystkich swoją miara, nie każdy jest na tyle #!$%@? zeby #!$%@? (mentalną) gale jakiemuś frajerowi za NIE wykonywanie swoich obowiązków i mu jeszcze współczuć przy tym. Koleś nie jest jedynym ktory pracuje w okresie około świątecznym i ma #!$%@?. Zrozumieć to ja moge kogos kto pozno przejedzie na zielonym, albo wykupi przede mną cały zapas kopytek, a nie typa który Leci sobie w #!$%@? bo
  • Odpowiedz
Żal mi Was że musicie mieszkać w takich dzielnicach, gdzie nawet sąsiad z drzwi obok czyha na Wasze mienie.


@Egribikaver: o #!$%@? xD no tak bo w bogatych i "bezpiecznych" dzielnicach nie ma przestepcow xD najciemniej pod latarnia
  • Odpowiedz
@pasikonikkk: mąż kuzynki tez miał podobnie, złożył skargę, ze nie ma paczki. Nie mogą się kłócić, bo jak wyjdzie sprawa i okaże się, ze ktoś sfałszował podpis (a tak było, bo nie da się dostarczyć paczki bez podpisu) to będzie dym. No i dostał drugą paczkę xd
  • Odpowiedz
@pasikonikkk: po co robić jakiemuś biednemu kurierowy jakąś inbę? ma pewnie dość dużo paczek do rozwiezienia i musi wszystkie dostarczyć przed świętami. skoro wszystko się zgadza w paczce to nie rób problemu.
  • Odpowiedz
  • 4
@robertoson: Ale wiesz, że to taka sama logika jak "wuja Stachu/kolega trzasnął sobie dwa kielonki i pojechał autem do domu, ale akurat nie potrącił nikogo po drodze, więc nie ma co robić gównoburzy". Oczywiście skala jest inna (nie równam potrącenia pod wpływem do złego dostarczenia przesyłki), ale tok myślenia taki sam. Któś #!$%@?ł coś złego, ale bez większych szkód-spoko. Tylko, że następnym razem konsekwencje takiego zachowania mogą być poważniejsze (w
  • Odpowiedz
mamy okres świąt i kurierzy mają naprawdę pełne ręce roboty


@Egribikaver: biedny kurier, no bo przecież nie mógł awizować prawda? Aaa zapomniałem, jakby awizował to by mu nie zapłacili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz