Wpis z mikrobloga

@Tudziek: Francuz dzwoni do swojego przyjaciela w Moskwie:
- Cześć Iwan, słyszałem, że u was strasznie zimno, -50 stopni!
- Nie... tak zimno nie jest... najwyżej -20...
- Niemożliwe Iwan, w CNN pokazywali, że jest u was -50 stopni poniżej zera!
- Pierre... mówię ci, jest najwyżej -20 a nie -50!
- Przecież sam widziałem w CNN Iwan, reporter stał na Placu Czerwonym i pokazywał termometr, sam widziałem, -50 stopni!
-
  • Odpowiedz
@Tudziek: u nich jest trochę inaczej niż u nas. Ten chłód tam przy -50 jest mniej dokuczliwy niż u nas przy -10. Wszystko z powodu wilgotności powietrza. U nas jest bardziej wilgotno i zimno "przenika" do kości. Spytaj się jakiegoś Rosjanina z Syberii czy zachorował po wizycie w Polsce, mimo, że u nas teoretycznie cieplej. Zdziwisz się :)
  • Odpowiedz
@Tudziek: wszystko rozbija się o wilgotność powietrza. Po prostu tam jest suchrze powietrze. By daleko nie szukać - w górach można sobie w bluzie grubej latać i nic się nie stanie, a przyjedź np. Do Szczecina to cię sweter z kurtką nie ochroni przed zimnem, mimo, że mamy ledwie 0 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@donthateme nie mam odblokowanego roota :/ próbowałem to zrobić i wgrać miuipolska, ale coś mi się nie udało i ostatecznie zostawiłem jak jest. Głównie z lenistwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@j4ace Roota nie potrzebujesz, chyba chodzi ci o bootloadera. Szkoda, global czy Xiaomi.eu są lepiej zoptymalizowane, a ty siedzisz albo na china global/dev albo na syfmiui jeśli nie masz polskiego.
  • Odpowiedz