Wpis z mikrobloga

Sezon Evora GTC #acleague dopiero od wczoraj za nami. Ale my już teraz przygotowujemy się do nowego sezonu, mimo, że nawet jeszcze nie wiadomo na 100% czym będziemy jechać. Ale ja, @tenbatonik i @Wuza1337 jesteśmy w gorącej wodzie kąpani i już przygotowaliśmy sobie zespołowe malowanie i szkielet identyfikacji wizualnej teamu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tworczoscwlasna #assettocorsa #simracing
RealAKP - Sezon Evora GTC #acleague dopiero od wczoraj za nami. Ale my już teraz przy...

źródło: comment_p9FJVw3OEuz1dkc27xMgH0lfth8DNMjI.jpg

Pobierz
  • 35
@RealAKP: Może być ciekawie. Lotus zupełnie mi nie siadł, po masie irytacji odpuściłem ten samochód, mimo że widziałem w sumie potencjalnie niezłą rywalizację między nami. GT3 już nie odpuszczę, bo czuję się w tym po prostu dobrze. Sam jeszcze szukam auta do wyboru, ale ostatnio GTRem na spa śmigało mi się super. Chyba dość mocno zmieniło się jego prowadzenie po kilku patchach, bo wcześniej jakoś tak nie do końca mi siedział.
@bmFwaXN6IG1pIG5hIHB3: Na razie DK2. Czasy lepsze, feeling w ogóle bez porównania. Wizualnie po prostu czujesz jakbyś siedział w prawdziwym samochodzie, jedynie brak przeciążeń wybija cie z pełnej "imersji". W VR czujesz przestrzeń, skalę, prędkość, łatwiej jest wycelować w apexy, masz duuuużo lepsze rozeznanie co się dzieje na torze, możesz zerkać w lusterka, kąt widzenia jest na tyle duży, że działa widzenie peryferyjne. Generalnie jakbym musiał z jakiegoś powodu wrócić do grania
możesz zerkać w lusterka


@RealAKP: To mnie najbardziej wybijało jak testowałem htc vive. Lusterka są płaskie i nie wyświetlają poprawnie perspektywy. Ciekawe czy i jak to rozwiążą w przyszłości.