Wpis z mikrobloga

@cropdd: To Ty twierdzisz że na 100% samochodu nie ukradziono. Ja nie twierdzę nic bo nie ma oficjalnych komunikatów. Nie bardzo więc rozumiem czemu to ja mam coś udowadniać skoro nie mam wyrobionego zdania. Ty je masz wyrobione mimo że nic oficjalnego nie podali. Słabo.
  • Odpowiedz
@PuffinusGravis: A kto się cieszy? Przy kolejnym zamachu (już nie liczę którym) znowu po raz kolejny będziesz gadał, że jeszcze nie wiadomo kto to. A wszyscy dookoła wyciągają pochopne wnioski.

Zero instynktu samozachowawczego. Już nie pytam kiedy ludzie twojego pokroju przejrzą na oczy. Poprawność polityczna kiedyś was przeżuje i wypluje, może wtedy....
  • Odpowiedz
@PuffinusGravis: ale niestety jak zwykle mieli rację...jak raz sobie przytrzasniesz reke drzwiami to normalny czlowiek juz wie ze musi uwazac, a ty przytrzasniesz sobie 20 razy i nadal bedziesz twierdzil ze wszsytko w porzadku i nie ma zadnego zwiazku miedzy drzwiami a przytrzasnieta reka. Zelazna logika.
  • Odpowiedz
@cropdd: doczytales juz, ze kierowca byl pakistanczyk? W jakim wy swiecie zyjecie? Za kazdym razem wiadomo, ze to brudasy sa zamachowcami, ale wy i tak trzymajac sie za fiuty, wierzycie ze to nie jest w zaden sposób powiązane z religia i sprawca mogl byc Polak. Buhaha zal mi was.
  • Odpowiedz
Żelazna lewacka logika. Idac dalej to powiedz mi skad wiedziałem, ze w ludzi nie wjechał Polak tylko brudas? Mam chyba dar jasnowidzenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz