Wpis z mikrobloga

@dzosuaa: Insynuacja za insynuacje. Tak samo logiczne było to posiadając 0 informacji, że to zrobił "pijany Polak" (wypadek) jak i bojownik ISIS (zamach). O oskarżaniu muzułmanów jako religii w ogóle nie wspomnę...
@PuffinusGravis: Przecież nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć że sprawcami tego zamachy były brudasy. To więcej niż pewne. Tylko durnie ślepo zapatrzeni w lewacką propagandę, mogę wierzyć że sprawca był ktoś inny niż muzułmanin.
@miotaczsledzi: skoro ciężarówka należy do polskiej firmy i ma polskie blachy to jest szansa bliska 100% że to polak. Rozumie się to przez narodowość właściciela firmy oraz blachy. Gdyby to była ciężarówka dajmy na to syryjska lub turecka to mógłbym "wydać wyrok" że to muzułmanin.
Tutaj takiej pewności nie ma nawet jeżeli w terenie mieszka wielu muzułmanów. Gdyby mieszkało tam wieku imigrantów z polski to powiedziałbyś ze to na 100% polacy
@cropdd: Czyli w zasadzie nie ma najmniejszej szansy na to że samochód został ukradziony? Już mniejsza o to przez kogo.
Kurde, to zajebiście! Nie ma czegoś takiego jak kradzież więc po co zamykać mieszkania czy samochody. Ale ekstra (ʘʘ)
@miotaczsledzi: info o ISIS poszło z fejkowego konta na TT.
Jedyne podstawy to to że były zamachy przeprowadzane przez muzułmanów. Tak oczywiście było ale tutaj mamy ciężarówkę z polskimi blachami z polskim kierowcom na pokładzie
@cropdd: To Ty twierdzisz że na 100% samochodu nie ukradziono. Ja nie twierdzę nic bo nie ma oficjalnych komunikatów. Nie bardzo więc rozumiem czemu to ja mam coś udowadniać skoro nie mam wyrobionego zdania. Ty je masz wyrobione mimo że nic oficjalnego nie podali. Słabo.