Wpis z mikrobloga

Zachęcony pozytywnymi opiniami na mirko kupiłem ostatnio w McDonalds kanapkę drwala.

Jestem rozczarowany. Sucha, strasznie tłusta, zaklejająca. Kotlety niespecjalne. A najgorsza jest ta masa serowa (?) na sałacie. Smakuje jak coś pomiędzy serkiem topionym a tanim serem żółtym. Posypka ze skwarków nie poprawia sytuacji. Jak dla mnie za mało warzyw, do tego przydałby się jakiś sos który ułatwiałby przełykanie tego wszystkiego.

Zgaga mnie złapała i tyle było z tej przyjemności ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niepopularnaopinia #mcdonalds #jedzzwykopem
Pobierz Heart - Zachęcony pozytywnymi opiniami na mirko kupiłem ostatnio w McDonalds kanapkę ...
źródło: comment_HVnTX0jvF2qWsSiAIlcGbO6M0fHz0BXH.jpg
  • 9
@Heart: Miałem podobne odczucie za pierwszym razem, jak to mówisz zaklejająca + jak to powiedział mój kolega: mdła. I taka właśnie była. O dziwo za drugim podejściem mi smakowała, nie mam pojęcia od czego to zależy, ale przy ten cenie raczej nie zaryzykuję zakupu trzeci raz.
@Heart: Niestety z perspektywy czasu, wraz z następnym rokiem jest gorsza. Pamiętam jak weszła na rynek to potrafiłem się samą bułką ostro najeść. Teraz dopiero jak kończę napój czuje pełność.
@Heart ja też staram się omijać śmieciowe jedzenie szerokim łukiem, ale czasem się zdarza, że się chce i nie ma przebacz. Z dwojga złego KFC mnie tak nie zapycha, a jeżeli chodzi o "wołowinę" to też wolę kupić że dwa kilo w mięsnym, zmielić i doprawić samemu. Makowi już od jakiegoś czasu nie ufam w tej kwestii...