Wpis z mikrobloga

@EmilianSzwaja: byłem blisko granicy z Kanadą przy Siettel (czy jak się to #!$%@? pisze)
i byłem tam na jakiejś drodze między 2 wiochami (tylko w Amerykańskiej skali)
mieszkam nad morzem
stojąc w w kolejce do wychodka patrząc na preerie czy co oni tam mają dookoła samotengo POI miałem #!$%@? lęk przetrzeni
@EmilianSzwaja: Byłem w zeszłym roku na objeździe Los Angeles -> Las Vegas -> San Francisco, bardzo szczerze polecam zachodnie wybrzeże.
Los Angeles to oczywiście miejsce gdzie co krok zobaczysz sceny z znanych z Hollywood filmów, potem Las Vegas, czy muszę tłumaczyć? Po drodze Wielki Kanion, nic chyba w życiu nie zaparło mi tchu jak ten widok, potem sekwoje, dolina śmierci, monumenty, potem San Francisco to Golden Gate, Alcatraz, lombard street, dolina
@EmilianSzwaja: jak chcesz zobaczyć NYC to tydzień z głowy na zobaczenie tylko miejscówek z filmów, seriali itd. Niestety dookoła niewiele więcej. Okoliczne miejscowości to sporo złych miejsc, dosyć niebezpiecznych, gdzie pare km dalej masz piękne dzielnice willowe i stada biegaczy :)
Jak sie uda to niedługo sie wybiorę znów, ale teraz na Florydę. Chociaż słyszałem sporo złych opini.
@EmilianSzwaja: Co planujesz wschodnie czy zachodnie wybrzeże? Na ile planujesz jechać, masz coś co byś chciał najbardziej zobaczyć? Określ trochę swoje preferencje wtedy będzie Ci łatwiej pomóc czy powiedzieć co jest warte do zobaczenia w okolicy

W skrócie :
Północny wschód: tu poza głownymi miastami nie wiele jest do zobaczenia - ale Boston, Waschington DC czy NYC ( w takiej kolejności) są warte polecenia i pewnie na liście większości turystów. Niagara