Wpis z mikrobloga

Mirki planuje ze swoim różowym w listopadzie/grudniu poleciec do Tajlandii i mam pytanie. Czy jest jakaś stronka na której można sprawdzić jak kształtowały się ceny biletów lotniczych na przestrzeni jakiegos czasu dla danej lini lotniczej ? Chodzi mi o to żeby sprawdzić kiedy ewentualnie można spodziewać się dobrych promocji. A może ktoś z was wie cos na ten temat ? Jakies 2 lata temu powstał pomysł o locie do Tajlandii i widzialem kilka razy bilety po 1600/1700zl w dwie strony liniami Qatar airways i chciałbym coś takiego wyhaczyc.
#podroze #tanielatanie #tajlandia #podrozujzwykopem
  • 8
@fredzioo: ja szukałem biletów na kayaku i regularne sprawdzałem jak zmieniają się ceny.
Do Tajlandii lecieliśmy w tym roku na przełomie listopada i grudnia Finnairem i płaciłem ok 4500zł za dwie osoby. Bilety kupowałem 28.08. Dało się taniej ale w Helsinkach czekaliśmy max 2h na drugi lot a nie 15h na lotnisku w Dubaju :)
@fredzioo: najtańsza opcja jaką znalazłem to 1800zł/os. (UIA) z przesiadką w Kijowie. "Jakość" tej podróży podobno nie należy do najlepszych (w sumie w tej cenie nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego), ale własną opinię będę miał dopiero w lutym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fredzioo: nie ma raczej takich harmonogramów, musisz śledzić na bieżąco. Ja zapłaciłem 1700zł, lot Qatar Airways (WAW - BKK) przesiadką w Doha. Bilety kupione w kwietniu 2016, lot był pod koniec października :)