Wpis z mikrobloga

nadszedł czas na zmiany w moim blaszaku

planuję:

i7-6700k 4x4Ghz
na płycie MSI B150 Gaming M3
MSI Geforce GTX 1070 Gaming X 8Gb
ddr4 8Gb

czy coś tu nie gra lub ktoś zaproponuje coś mądrzejszego?

#pcmasterrace
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WilecSrylec: kiedyś kręciłem durony i inne cuda potem się trochę na blaszaka obraziłem, w międzyczasie kupiłem ps4, ale że BF nie idzie na tym grać a lubię tą serię, składam wszystko pod BF1
  • Odpowiedz
@WILI7777: Co ja napisałem xD bierz*
w sumie do 1070 to i5 6600k podkręcone w zupełności wystarczy, ale że na rynku procesorów nic się nie rusza to ta I7 będzie pewnie wystarczająco można następne 5 lat
  • Odpowiedz
@WILI7777: ogólnie wszyscy się śmieją "hehe multithread z i7 c---a ci da do gier", ale zaczynają wychodzić gry na dx12 które z tego korzystają. Poza tym widziałem że np star citizen o wiele lepiej śmiga na i7.
  • Odpowiedz
@WILI7777: na pewno 2017, ale nie jestem pewien czy który sezon. Pewien mirek co chwile wrzuca wpisy o ciekawszych wydarzeniach na tagu więc może on wykopał jakieś lepsze informacje
  • Odpowiedz
@WILI7777: ma wyjść w 2017, wielki otwarty świat, wielka, wolna ekonomia, wielkie statki, niektóre obsługujesz w kilkanaście osób. Kupując statek do gry kupujesz i ją i latasz. Możesz kupić standardową podstawkę chyba bez statku i cieciujesz u jakiegoś bogatego kolesia i ciułasz na samolot za walutę z gry. Ginie statek, tracisz go na zawsze chyba że kupisz ubezpieczenie. Możesz przewozić towary, ścigać bandytów albo zostać bandytą i atakować tych co
  • Odpowiedz
@WILI7777: Minimum 4rdzenie, ale ludzie pisali że i5 6600k miał często po 100% użycia, dlatego tak dobrze piszą o i7. Rekomendują i7-4770K, więc widać że nieźle poszli z wymaganiami
  • Odpowiedz