Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co myślicie o ślubie z osobą zupełnie niedopasowaną seksualnie do was? Mój niebieski pasek jest naprawdę najwspanialszym człowiekiem jakiego poznałam. Pomaga mi w domu, ma pracę w której się spełnia, nikt mnie tak nie potrafi rozbawić jak on. Tylko łóżko to zupełna tragedia. Trochę jak by w ogóle tego nie lubił robić. Może dwa razy w roku on inicjuje zbliżenie, a tak zawsze to ja muszę. A jak już dochodzi co do czego to najtrafniejszym określeniem wydaje mi się -leniwy. W ogóle się nie stara. Tysiące razy z nim rozmawiałam bez żadnego rezultatu. Czuję się powoli jak faceci którzy wciąż narzekają na swoje żony, że leżą jak kłoda albo głowa boli. Wszystkiego już probowałam, od seksi bielizny po świntuszenie.. Oboje mamy po 30 lat, jesteśmy szczupli, wysportowani, mam całkiem niezły tyłek i biust, nie ma do czego się przyczepić. W poprzednich związkach seks był cudowny. Ślub mamy w maju a ja mam coraz więcej wątpliwość czy taki związek ma sens. Bo z jednej strony życia sobie bez niego nie wyobrażam, z drugie paraliżuje mnie strach że moje życie seksulanie już zawsze będzie tak wyglądać. Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq

Czy ożenił byś się/wyszła z mąż za osobę niespasowaną seksualnie ale cudowną na innych frontach?

  • Tak 37.5% (42)
  • Nie 62.5% (70)

Oddanych głosów: 112

  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: nie żeń się, będziesz żałowała
spróbuj namówić go na wizyte u seksuologa - jeśli nie będzie chciał, to znaczy, że mu nie zależy
musi zrozumieć, że w normalnych związkach seks jest podstawą i że nie jest normalny
jeśli nie potrafi tego zrozumieć to jest kiepsko