Wpis z mikrobloga

@szakal555: Znajdź sobie lepsze źródło, bo ktoś ten cytat #!$%@?ł.

I podawaj do #!$%@? wafla kontekst bo teraz to mam cię w dupie i nie tłumaczę. Znalazłem o co chodzi, wiem jak przetłumaczyć ale ci #!$%@? nie powiem bo nie ma kontekstu.
@majlo1985: Dzięki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że jest taka różnica między nami, że Ty jako właściciel szkoły językowej musisz jako tako dbać o PR na wypoku, a ja mogę bezkarnie rzucać mięsem i być bardzo niemiły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@majlo1985 to jest cytat. Powiedz mi lepiej jak może być w kontekście HAHAHA. Słowa mordercy jednej z rzeźni w Ameryce, możliwe że nie znał angielskiego
@Wiedmolol każdy może na chyba że jak mówisz jest utożsamiany z jakąś organizacja.,ale i w tym wypadku zachował się jam ograniczona osoba co łatwo jest zauważalne.
@majlo1985: Ten widocznie nie miał.Tak został dodany, nad gifem jako opis więc byłem ciekaw co oznacza.

Dziwne jest to, że atakujecie tak,ale jeszcze dziwniejsza jest jedna rzecz i w sumie to tyczy się was dwóch. Już kiedyś zresztą zamieszczałem tutaj pewne zadania, które dostawałem na uczelni i każdy odpowiadał inaczej w innym czasie i nigdy nie można bylo dojść do spójności gramatycznej wśród wszystkich bo ten odczytywał to tak,a tamten jeszcze
@szakal555: nikt cię nie atakuje. Po prostu wytyka ci się podstawowy błąd, a ty zamiast przyjąć krytykę to idziesz w zaparte. Przeczytaj na wiki, czym jest kontekst, a wtedy zrozumiesz, na czym polega twój błąd i być może (oby) nie będziesz go popełniać w przyszłości.
A jeśli chcesz wiedzieć jak uczę to zapraszam na lekcje demo przez skajpa.
@szakal555: xD
Przychodzisz tutaj z pytaniem więc to tobie powinno zależeć na poprawnej odpowiedzi i w związku z tym powinieneś podać wszelkie informacje jakie mogą pomóc odpowiadającym.

A jeśli nie rozumiesz znaczenia kontekstu i tego, że konkretne zdanie nie ma jedynej poprawnej wersji tłumaczenia to jesteś ignorantem. To, że różni ludzi podawali różne interpretacje to też pewnie wynik tego, że zrobiłeś taki #!$%@? wpis ze zlepkiem słów i pytaniem "co to
@Wiedmolol: @majlo1985: dzięki Panowie za odpowiedzi na poziomie :)

@majlo1985: powiedzmy, że przez moment poczułem się osaczony i myślałem, że jesteście kolejnymi userami ze,spier** kręgu samouwielbienia' . Jednak widzę, że jesteście wporządku ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do lekcji, kiedys jak będe prezentował jakiś poziom.Mi najbardziej zależy na części biznesowej angielskiego,a nie dużo osób się w tym specjalizuje

@Wiedmolol: I bardzo dobrze, rozumiem, trzymasz