Wpis z mikrobloga

@fledgeling: może lepiej się samemu dokształcić zamiast zarzucać to innym do niektórych ustaw jest potrzebna większość kwalifikowana której PIS nie ma, to po pierwsze po drugie to metafora skoro są w sejmie, mogą składać projektu ustaw itp. Jeśli taka przejdzie a jak będzie sensowna po poprawkach ma szanse, to wpłynie na nasze życie, przez co mają szanse nami rządzić. Wieć wsadź sobie w dupe swoje dywagacje. Wkuwiaja mnie tacy ludzie
  • Odpowiedz
@fledgeling: przecież mu chodzi o to, ze takie żałosne działania platformy i tej drugiej durnej partii tylko niszczą obraz ich działań, nie wiem co on chcą osiągnąć ale na pewno udawanie i siedzenie w sejmie 24/7 nie pomoże im zatrzymać emerytur a jak maja jeszcze inne powody dla których robią z siebie pajaców to tez coraz mniej ludzie zaczyna z nimi sympatyzować, mam wrażenie ze ludzie od PR platformy już
  • Odpowiedz
@washington: jeszcze w pierwszym rzędzie Rutnicki, który jest kretynem level over 9000. niech go ktoś kiedyś posłucha co pitolił przed wyborami Komora, ten sam poziom manipulacji co Pisiory, wszyscy siebie warci.
  • Odpowiedz
@Proobs: Szkoda, że PiS się nią nie interesuje. Aż się dziwie, dlaczego jeszcze jej brudów nie wygrzebali. Te 160k na koncie i samochody to ma od rodziców, a rodzice podatki z PO pewnie ladnie fakturowali.
  • Odpowiedz
@Proobs: Myślisz, że sie dałoby zgłosić jakoś jej rodzine anonimowym donosem, żeby zaczeli kontrole robić? Bo to, że ubecki emerytury im zabiorą to jedno, ale to czego sie nakradli przy balcerowiczu to jak im odebrac?
  • Odpowiedz