Wpis z mikrobloga

Otwórzcie oczy

W obu wypadkach widać było, że Platforma wtedy i teraz sięgała po scenariusz z nocy czerwcowej w 1992 – szybkiego rozhuśtania nastrojów i polityki tworzenia faktów dokonanych. Dziś, gdy obóz III RP nie ma większości w Sejmie jest to trudniejsze. Dlatego teraz preferowane są akcje w rodzaj blokady Sejmu przez ok. dwa tysiące demonstrantów. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ich organizatorzy - jak się zdaje - mają dość cyniczną rachubę
  • Odpowiedz
@Antito: @starface: nie mówcie, bo za Platformy też się działy przeboje. Neuropa zachowuje się tak jakby obalono doskonały rząd przez jakieś parchy. Bardzo mnie irytuje wybielanie poprzednich 8 lat, bo co prawda dzieją się jaja większe niż ostatnio ale to nie znaczy że 2 lata temu było dobrze.
Oczywiście, żeby zaraz nie było szczekania jak to jest w zwyczaju, nie popieram PiS i sam chętnie wysłałbym ich na księżyc. Razem
  • Odpowiedz
@maxPL: Ja wiedziałem że ten jeden debil co się położył na asfalcie to będzie jedyny i ostateczny argument że wczorajszy protest to tylko banda oderwanych od koryta lewaków prowokatorów XDDDD
To samo z tą wypowiedzią jednego z uczestników o zawracającym samolocie. Przez całą noc zadawali pytania ponad 50 osobą i pisowszczyki tylko tą jedną przytaczają.
  • Odpowiedz
@Greg36: ale przeciez Policja jest teraz narzedziem rezimu, KOD i "wolnosciowcy" im nie wierzą, co manifestacja to urzad miasta podaje inne liczby niz ta służalcza Policja
  • Odpowiedz
@maxPL: Do policji nie mam żadnych zarzutów i nie widziałem w "proKODowskich mediach" żadnej nagonki na nich, były wywiady z rzecznikami i pytania do policjantów pilnujących wejścia, filmy z wczorajszych wydarzeń.

A to że policja podaje inne liczby to standard taki sam jak wyniki CBOSu zawsze faworyzujące dany rząd.
  • Odpowiedz