Wpis z mikrobloga

@Greg36: Z drugiej strony konfliktu też argumenty różne padają :d
@Bartoni: moim zdaniem nic, ale ta gównoburza, z tego co mówią protestujący, jest w sprawie obrony mediów. Jest mi daleko do bronienia pisu, ale robić #!$%@? z logiki też bym wolał unikać :)
jest w sprawie obrony mediów. Jest mi daleko do bronienia pisu, ale robić #!$%@? z logiki też bym wolał unikać :)


@iedrzei: Cała sprawa rozchodzi się o to, że pan Szczerba wyraził swoje poparcie dla dziennikarzy co tak uwarło marszałka, że aż wyrzucił go z sali. I nie mam nic do ludzi, którzy mają inne zdanie chyba, że uzasadniają je tak:

Zwalczyć to ubeckie bydło.

I prawidlowo. Za morde i do
@Bartoni: raczej opozycja ich rozbawiła ... zykle jak ktoś ma inne zdanie w dyskusji to popiera je jakimiś sensownymi argumentami i swoimi poglądami .... a nie blokuje mównicę i drze ryja na całego.
@edo48: Szczerze, dziwię się opozycji, że wytrzymała tak długo. PiS od miesięcy łamie prawo, ośmiesza Polskę na arenie międzynarodowej, właściwie nie ma dnia żeby, któryś z ich ministrów nie powiedział czegoś głupiego, a jedyny dobry minister czyli Streżyńska jest spychana coraz bardziej na margines. Na sensowne argumenty czas już był, PiS zbywał je śmiechem, butą i obłudą, a Polsce jest dziś dużo bliżej do jakiejś dziwnej odmiany autorytaryzmu niż kiedykolwiek wcześniej