Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
20lv here i do wczoraj bylem prawiczkiem. Poszedłem na imprezę, trochę wypiłem (ale nie tak bardzo) i poznałem zwykłą fajną dziewczynę (wypokowe 7/10), potem udałem się z nią na jej stancję. Muszę przyznać, że trochę byłem obsrany, myślałem 'długo nie wytrzymam' i będzie miała ze mnie bekę. Powiedziałem jej, iż od roku nie byłem z żadną dziewczyną. Uśmiechnęła się tylko i zarumieniła. Doszedłem dwa razy, ona raz (fajnie jest pieścić tam kobietę :)). Pierwszy raz wytrzymałem 15sek xD, a drugi z 2min. Progres jak na siłce xD. W każdym razie czułem się świetnie. Pocałunki i pieszczony bardzo mi się podobały (jej też) były bardzo podniecające.
Do tej pory wstydziłem się dziewczyn, ale teraz w pewien sposób się to zmieniło. Gdy leżeliśmy obok siebie nago to zdałem sobie sprawę, że niepotrzebnie. Nawet powiedziała, że mam dużego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po części się odblokowałem, gdyż zacząłem z nią swobodnie rozmawiać. Jak dotąd z nowo poznanymi dziewczynami miałem z tym problem. Nie wiedziałem na jakie tematy rozmawiać. Teraz ze sobą piszemy i umówiliśmy się jutro na łyżwy. Może lepiej się poznamy i coś poważnego do siebie poczujemy. Nawet jeśli nie to przypuszczam, że prędzej czy później kogoś poznam :).
Najtrudniej mi było przełamać się na imprezie, gdy się 'zbliżaliśmy', później było łatwiej.
Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale nowe doświadczenia nauczymy mnie jednego. Nie ma co się bać.
#tfwnogf #przegryw #wygryw #seks #chwalesie #coolstory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: no przeciez przez seks poznaje sie czlowieka, ten Mireczek zdobyl u mnie duzy szacunek. Wkraczajac juz na droge prowadza prosto do Hogwartu zaruchal na 1 spotkaniu, dziewczyna uwierzyla, ze nie jest prawikiem (jakby sie przynalby to dalej by nim byl), bez zbednego #!$%@? o niewiadomo czym. A wykopki daja rady, zeby sie pasje znalezc. Brac przyklad z tego Mirka, a nie jakies gowno pasje.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ty jestes rozowym, a moje rady sa skierowane do przegrywajacych w zycie niebieskich (). Po stokroc wazniejsze byloby dla mnie jaka dziewczyna jest w lozku niz jakie ma zainteresowania. Nie bede ukrywac, ze w sumie te drugie to mnie niewiele obchodza.
  • Odpowiedz