Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: Kilku rzeczy:
1. wracam do aktywności po dwóch latach walki z #astma (mieszkam w #krakow ) i potrzebuję narzędzia, które pozwoli mi oglądać statystyki i dojrzeć, kiedy i jak daję sobie radę
2. nie znoszę pasów telemetrycznych, więc rozwiązanie czujnika w zegarku wydaje mi się bardzo wygodne
3. do tej pory używałam telefonu do monitorowania aktywności, co nie jest szczególnie prawdomówne. no i chciałbym odejść
  • Odpowiedz
@annkr:
ad. 2. Z czujnikiem beda problemy w zimie, raz ze on musi byc na skorze, wiec zakladanie na bluze odpada. Dwa nawet jak jest na rece mocno opiety, to zima te czujniki dostaja lekkiej korby ze wzgl na temperature.

Z tego co widze to jedynym konkurentem bedzie garmin 235 (bo 225 jest juz ciezki do dostania) i polar m200.
Te garmin 225/235 to tez otpcyzny HR z tym ze wiecej opcji dotyczacych biegania, wiecej ekranow ustawien, to jest po prostu bardziej zaawansowany zegarek.
Polar m200 jest porownywalny z tym garminem, opcje zapewne bedzie mial te same jesli nie kompletni identyczne. Kwestia tego ze w garminie sporo placi sie wlasnie
  • Odpowiedz