Wpis z mikrobloga

Ukraincy to podludzie.

Znajoma poprosila mnie abym podskoczyl do jej mieszkania ktore wynajmuje i dokonal kilku drobnych napraw (wyrwane gniazdka itp.) To co poprzedni lokatorzy zza wschodniej granicy zostawili po sobie (a raczej czego nie zostawili) przeroslo moje oczekiwania. W kazdym zyrandolu zostawione tylko po jednej zarowce, od lampki nocnej odciety przewod z wlacznikiem. A teraz najlepsze:
Nowe lokatorki zglosily, ze nie dziala pralka. Szybkie ogledziny wykazaly brak glownego sterownika i weza zasilajacego w wode. Nosz cholera jasna, wykrecic sterownik ze starej pralki i jeszcze do tego waz ktory w markecie kosztuje 15zl to trzeba byc wychowanym w lesie.
#gorzkiezale #zalesie #ukraincy
  • 7
@Banan147: Pracowalem w Niemczech z Polakami, którzy z pracy na budowie wynosili gładź szpachlową w papierowych torebkach po 1kg cukrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak w tydzień zbierali po 5 kg gładzi do domu, do Polski( ͡° ͜ʖ ͡°) gładzi, która kosztuje za 5 kg jakieś 10 zł xD w dodatku mieszkaliśmy w hotelu, w którym raz w tygodniu sprzątaczki przynosiły do
@Banan147: U mnie w bloku już chyba ze cztery mieszkania wynajmują jacyś ukraińcopodobni. Burdel jaki robią to sorry ale chyba największe sebixy nie potrafią takiego dokonać. Do tego zero kultury. Żadnego "dzień dobry", "proszę", "przepraszam". Jak kiedyś wystawili półkę z mieszkania przed drzwi to stała chyba pół roku. Jakieś buty stare i skarpety wystawiają na parapet i tak to stoi czy śnieg czy deszcz (jak z trzeciego świata to wygląda) Palą