Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja gardzę tutaj Gwiezdnymi Gównami? Jakies miecze, lasery futrzate potwory XD

Nazwali rycerzy mistrzami jedi, giermków padawanami i myślą, że maja zajebiste sajens fikszyn.
A nie - FANTASY XDDDD

I ta podnieta WIDZIALES JUZ ŁOTRA JEDEN MATI? I CO? GENIALNY NIE? MAŁO SIE NIE OSRAŁEM Z ZACHWYTU JAK ODBIJALI TE LASERY MIECZAMI, EFEKTY SUPER

#gwiezdewojny #lotr1 #przemysleniazdupy #heheszki #niepopularnaopinia
  • 36
@heheszkitroche: Też troche gardzę, ale jak ktoś chce oglądać, niech ogląda.
Ja wolę bardziej naukowe sci-fi, a nie lukierkowane historie w kosmosie. Jak to było? Soap, a nie - SPACE opera.
Dlatego klimat społeczności JM.org mnie tak drażnił. Pomijając niedelikatne lewicowanie i humor rodem z sokz(bu)raka, to jeszcze Gwiezdne Wojny...
@heheszkitroche: ja uwielbiam sf i za dzieciaka ogladalem gw i oczywiscie sie jaralem. Po latach stwierdzilem ze pasowaloby sobie odswiezyc przed nadchodzaca kolejna czescia i calym hajpem z nia zwiazanym. Zaczalem od Nowej Nadzieji i na niej wlasciwie skonczylem. Klasyczne kiczowate kino familijne z elementami zabili go i uciekl, rozwiazaniami deus ex machina, bardziej fantasy niz sf. Po tej probie zrezygnowalem z seansu przebudzenia mocy. Niestety nie czuje tego klimatu w