Wpis z mikrobloga

via Android
  • 69
@Xonar @zirytowana_plaszczka
moj problem polega na tym ze jak sie stresuje to siada mi na zoladek. Mozna wiec powiedziec, ze ze strachu doslownie sie zesralem XDD
Ale kibel byl zaraz obok.

Bylem kiedys ze 3 razy na boxie. Uwierzcie mi ze sama znajomosc postawy + garda zmienia wszystko. Zapiszcie swoje dzieci lub siebie na kurs samoobrony, to moze uratowac zycie pewnego dnia
via Android
  • 244
@Royalekk to juz drugi raz w tym tygodniu jak typ dostal po ryju. Wprowadzil sie i od razu walenie w gaz, patologia - dostal strzala i byl spokoj. Dzis ostatni dzien przed wyprowadzka, wiec myslal ze wszystko mu wolno. Ja jestem cichy i mnie sie nie bal wiec stanal do walki, lokatorzy powstawali i przerwali. Dostal strzaly na twarz i bombe w brzuch
via Android
  • 98
@Beik #!$%@? sie, obszczal kibel i cala lazienke, rzucal krzeslami i wyskoczyl z nozem do innego typa, a tamten nie mial odwagi nikomu powiedziec. Na drugi dzien przyszedl z butelka wodki i dostal a dzisiaj znowu

@Dimetox jest taki film wojenny z brat pittem, typem z transormersow i innymi. Na poczatku siedza w czolgu i bratt kopie typa bo tamten mu pyskuje. Sprzedal mu kopa i powiedzial:
Ty jestes jak pies, pies