Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!
Dzisiaj skromne mecze to i skromne typy:

Giannis w meczu z Bykami over 22.5 pkt @1.85
Dlaczego tak? Giannis gra na jedynce, czyli bronić go będzie Rondo albo Caanan ew. staruszek Wade. Myślę, że 23 są spokojnie w jego zasięgu tym bardziej, że prawdopodobnie Parkera będzie krył Butler czyli elita obrońców

Draymond 'śmieć' Green 19.5 pkt + reb @1.72
fajna niska linia, z Knicksów wypadają Melo i Rose, z gsw Pachulia. Green spokojnie rzuci z 12 punktów i dorzuci pare zbiórek :)

Portland win @2.05
Portland elitarny atak ostatnio, mają serie 4 porażek na wyjezdzie, a Denver w domu gra tak sobie. Myślę, że sobie poradzą

Jrue Holiday over 1.5 trójki @2.05
Jeden z podstawowych punktujących Pelikanów, nie wiadomo czy już dziś zagra Evans, ale z Pacers wypada Monta Ellis co na pewno da trochę miejsca na obwodzie i kilka okazji do rzucenia trójeczki :)

GRAMY! Z fartem mordeczki :)

#bukmacherka
  • 25
  • Odpowiedz
Przenoszę się z BAH na bet365, wiec dzisiaj odpuszczam, ale dzięki, że poświęcasz swój czasna pomoc w betach, jutro na pewno skorzystam ;)
  • Odpowiedz
@marjag19: @piniondz: jesli chodzi o dzisiejszych zwycięzców to wg mnie Bucks, Pelikany, Portland i nie zdziwie się mocno jeśli dziś wygrają Słoneczka, ale to takie moje typy myślowe. Over 102 Bucks i over 106 Pelikany jeszcze
  • Odpowiedz
@piniondz: dużo zależy od tego jak Evans wejdzie w mecz. Pacers są osłabieni brakiem Monty Ellisa który jest kozaczkiem. W koszykówce jest tak, że jak piła po prostu nie siedzi to nawet z Dallas możesz przegrać
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Giannis łatwo, Green jeszcze gra ale powinno wejść. Tak naprawdę to na dziś miałem tylko te dwa typy, to Portland już tak wziąłem, bo słyszałem że parę osób gra i grubo na to wjezdzali. A Holiday dzisiaj miał pecha bo Hield zaczął trafiać, w dodatku wrócił Evans jednak czyli nie ma co już grać na jego over punktowe :/

Luźne typy czyli wygrana Bucks i Pelicans też weszły. Nawet over bucksow, pelikanom
  • Odpowiedz