Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!
Dzisiaj skromne mecze to i skromne typy:

Giannis w meczu z Bykami over 22.5 pkt @1.85
Dlaczego tak? Giannis gra na jedynce, czyli bronić go będzie Rondo albo Caanan ew. staruszek Wade. Myślę, że 23 są spokojnie w jego zasięgu tym bardziej, że prawdopodobnie Parkera będzie krył Butler czyli elita obrońców

Draymond 'śmieć' Green 19.5 pkt + reb @1.72
fajna niska linia, z Knicksów wypadają Melo i Rose, z gsw Pachulia. Green spokojnie rzuci z 12 punktów i dorzuci pare zbiórek :)

Portland win @2.05
Portland elitarny atak ostatnio, mają serie 4 porażek na wyjezdzie, a Denver w domu gra tak sobie. Myślę, że sobie poradzą

Jrue Holiday over 1.5 trójki @2.05
Jeden z podstawowych punktujących Pelikanów, nie wiadomo czy już dziś zagra Evans, ale z Pacers wypada Monta Ellis co na pewno da trochę miejsca na obwodzie i kilka okazji do rzucenia trójeczki :)

GRAMY! Z fartem mordeczki :)

#bukmacherka
  • 25
@piniondz: dużo zależy od tego jak Evans wejdzie w mecz. Pacers są osłabieni brakiem Monty Ellisa który jest kozaczkiem. W koszykówce jest tak, że jak piła po prostu nie siedzi to nawet z Dallas możesz przegrać
Giannis łatwo, Green jeszcze gra ale powinno wejść. Tak naprawdę to na dziś miałem tylko te dwa typy, to Portland już tak wziąłem, bo słyszałem że parę osób gra i grubo na to wjezdzali. A Holiday dzisiaj miał pecha bo Hield zaczął trafiać, w dodatku wrócił Evans jednak czyli nie ma co już grać na jego over punktowe :/

Luźne typy czyli wygrana Bucks i Pelicans też weszły. Nawet over bucksow, pelikanom