Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki! Dziś przygotowaliśmy dla Was maskotki Polski, USA, Wielkiej Brytanii i Izraela. Każdy countryball został wykonany przez nas ręcznie i dlatego są między nimi drobne różnice. Te różnice sprawiają jednak, że stają się one niepowtarzalnym i unikatowym prezentem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nikt poza Tobą nie posiada dokładnie takiego samego countryballa jak Ty.

Z tej okazji organizujemy małe #rozdajo Napiszcie poniżej po jednym nicku osoby, która Waszym zdaniem ucieszyłaby się gdyby otrzymała maskotkę countryballa. Wśród komentujących i zaproponowanych przez was osób rozlosujemy dwie maskotki, które trafią do nich zupełnie za darmo :-) Losowanie, zakończymy o północy i zaraz po tym podamy wyniki. Osoby którym nie udało się wygrać albo nie są zainteresowane losowaniem, zachęcam do kupna. Napiszcie do nas prywatną wiadomość podając jakie maskotki Was interesują. Z okazji świąt, obniżyliśmy nasze ceny i dlatego od dziś do wyczerpania naszych zapasów conutryballe możecie kupić w poniższych cenach:

- Polandball: 18zł
- USAball: 28zł
- UKball: 28zł
- Israelcube: 30zł

(Z czapeczką Św. Mikołaja +4zł)

Dostępne są następujące opcje dostawy:



Dla każdego kto zamówi 3 maskotki lub więcej, dostawa gratis!

Jeśli chcielibyście zrobić komuś prezent na święta, zalecamy wybranie przesyłki poleconej priorytetowej. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby przesyłka dotarła do Was przed świętami, ale nie możemy tego zagwarantować w 100%.

Jeśli macie jakieś pytania do nas, piszcie śmiało. Jesteśmy tutaj, po to aby na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiamy!
Tomek i Sylwia

Aha Mirki, dla niewtajemniczonych w niuanse Polandballowych komiksów, mamy przygotowane też nieprawione polandballe ;-) W sensie, z normalnymi kolorami flagi Polski.

Pobierz Dakkar - Czołem Mirki i Mirabelki! Dziś przygotowaliśmy dla Was maskotki Polski, USA,...
źródło: comment_Pg6d2aD2ZfgcKn9KtyOr1NIxwXIQ9eSg.jpg
  • 118
@UlfNitjsefni Tag celowo taki, bo chcemy pozniej troche posmieszkowac ;-) Na /r/polandball nie mozemy zareklamowac sie bezposrednio, bo tam tylko komiksy rysowane w paincie mozna zamieszczac ale myslimy o platnej reklamie tam
Ej Mirasy, miała być godzina ale jednak dłużej mi się zejdzie, bo muszę jechać do weterynarza. Także jeszcze godzinkę i poodpisuje