Wpis z mikrobloga

Jak było w tym przypadku ciężko mi stwierdzić, całkiem możliwe, że faktycznie jak wyżej, a może po prostu kobita nie umie tworzyć neutralnych światopoglądowo ankiet.


To jest proste jak drut. Wystarczy w pytaniu pytać, a nie stawiać tezę.

Jak się spyta ludzi (ale powiedzmy w Wlk. Brytanii) o ich świadomość odnośnie ratowania Żydów w czasie II WŚ przez Polaków, to też będzie rasistowskie, bo co to tam kogo obchodzi?


@rozowy_kroliczek:
  • Odpowiedz
Dobrawa

Znana z niezwykłej urody


Pick one. Z tego co słyszałem to Dobrawa podobno była brzydka a Mieszko się zabrał za nią bardziej z konieczności niż wlasnego wyboru. Niech mnie ktoś poprawi jak sie mylę
  • Odpowiedz
@jakop52: ojeju ioioio ale byłby dup bóly tvn, kp i innych środowisk feministycznych gdyby to prawacki nauczyciel od historii, zadawał pytanie na ankietach typu:

Dlaczego kobiety są gorsze od mężczyzn:

a)bo tak

b)bo tak
  • Odpowiedz
@bh933901: To po kolei: Jesteś pewien co do celu, jaki przyświecał wykonawczyni ankiety. Ja nie twierdzę, że nie jest zafiksowaną skrajną feministką. Może po prostu nie posiadła wiedzy, jak się prawidłowo tworzy ankiety i nie stał za tym żaden mroczny cel. Mało to idiotów?
Jeśli chce się wykazać jakąś zależność/tendencję w historii kulturowej to się jak najbardziej zapytuje o płeć/religię/upodobania kolorystyczne i inne pomniejsze pierdoły. Nie ma w tym nic
  • Odpowiedz
Dzisiaj sorka przeprowadziła w klasie ankietę


@jakop52: za moich czasów takie gówno ankiety nauczycielom dawali ludzie piszący licencjat z socjologii robiący praktyki w naszej szkole, którzy potrzebowali ludzi do statystki czy coś takiego
  • Odpowiedz
@jakop52: nie wiem co jest tak strasznego w tej ankiecie...? Może pytania tendencyjne, ale taki urok wielu kwestionariuszy... Masz prawo napisać 'ironiczne' i sprzeczne do oczekiwanych odpowiedzi, ankieta tym bardziej spełni swoją rolę. Np. Pokazując, że gdy się próbuje niektórym przedstawić inną perspektywę i niejednotorowe podejście będą reagować alergicznie. Zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety.
Nie wiem, czy nie można się czasem zastanowic, czy faktycznie taki problem nie istnieje w jakimś
  • Odpowiedz
@jakop52: To musi być bait. To jest niemożliwe żeby
A) ktoś zrobił taką ankietę (która nie spełnia żadnych norm czegokolwiek nie mówiąc o próbie badania)
B) Ktoś był takim debilem żeby coś takiego stworzyć (ale z drugiej strony po #!$%@? tyle wymyślać na zarzutkę?)

Jeśli to prawda to trzeba to rozgłośnić i #!$%@?ć ja z pracy bo to już ratunku i miejsca na nagany nie ma...
Dodawaj znalezisko z nazwą
  • Odpowiedz
  • 3
@jakop52 paaanie, nie dość że ankieta jest źle skonstruowana, to jeszcze brakuje prawidłowych odpowiedzi. Propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jakop52: Ankieta bardzo tendencyjna. Pojawia się tu trochę głosów żeby to zgłaszać do kuratorium itp. Trochę się dziwię. Odmowa wypełnienia jest świetnym zalążkiem do dyskusji na temat zawartości tej ankiety.
  • Odpowiedz