Wpis z mikrobloga

Już Xboxa One kupiłem u nich za 799. Anulowali zamówienie, a kasy do tej pory nie odzyskałem. Infolinia mówi, że już oddajemy a kasy ani widu ani słychu. Na maile nie odpisują. Czekam do jutra i sprawę zgłaszam na policję.
@stjimmy: Masz telewizor 4k? Jeśli tak, to dopłacaj.
@okikus: A dlaczego anulowali? Ja teraz zamówiłem 1TB, mikrofalówkę, i jeszcze parę pierdół, zęby uzbierać 2000 zł (-250 zł - masterpass) i konsola mi wyjdzie za 1050 zł.
@GRzA6969: Tak powiem. Dla kogoś, kto nie jest maniakiem i pogra sobie od czasu do czasu i nie denerwuje jego odinstalowywanie czasami gier, żeby później znowu ściągać i instalować to 500 GB wystarczy.

Ale jak chcesz mieć na dysku więcej niż 5 gier to 1TB jednak trzeba kupić. Teraz to wydatek o 150-200 zł więcej.

Więc jeśli masz tyle pieniędzy to się nie zastanawiaj, a jeśli nie to bierz 500GB za
@stjimmy: nawet jak nie masz 4k to bierz właściwie granie w 4k na pro i tak wygląda żałośnie bo są mega spadki fpsów, ale za to normalnie gierki wyglądają troszkę lepiej i chodzą o niebo płynniej
@stjimmy uwazaj z tym pro. Oczywiscie tv 4k byloby wskazane, ale nie jest konieczne. Uwazaj, poniewaz sa przypadki, ze gry dziala mniej sprawnie, np The Division lapie okropne dropy. Najciezszy okres jezeli chodzi o zakup ps4, sam mialbym dylemat.
@Zygan: no tv 4k mam sony xd8599, właśnie niedawno zakupiony. Z gier na początek to i tak interesują mnie exy i w3 więc z nimi problemów nie ma - moze poza last of us