Wpis z mikrobloga

#ios #android

ok pora na podsumowanie

ipad mini 2 ios 10.2 gdyby nie radio to wynik pewnie byłby lepszy, głównie czytałem twittera, obejrzałem 4 filmy na yt [1h łącznie] pobawiłem się aplikacjami, poczytałem newsweeki i inne magazyny, kilka razy weszłem na neta przez safari, operę mini, operę coast na parę minut i poużywałem radia online, zrobiłem 1 backup do iclouda i generalnie używałem go normalnie do swoich skromnych potrzeb nie grałem w żadne gry, głównie czytałem i przeglądałem sklep i naprawdę robiłem mega pierdoły, tak jak mówię;

radio i yt #!$%@?ły jakieś 20% baterii
Pobierz
źródło: comment_7Ant2XAcGGsJTRWmsVZSo78ChHxA1HB8.jpg
  • 10
wszystko pustawiane tak by jak najmniej baterii żarło, efekty powyłączane itd. [tylko że nie od razu ale w trakcie użytkowania]

10h był bez wifi i zjadło 2%

wynik myślę zadowalający jak na chaotyczny styl użytkowania w moim udziale
w sumie miała być recenzja ale xDDDD #!$%@?ć to wynik jest i skrótowy opis jest i powinno wystarczyć, część appek żre baterię, część nie, zachęcam do testowania
według wykresu twitter przez 1h zjadł 8% baterii, radia i yt łącznie wycisnęły 4h które pobrały 20% ustawienia i app store przez 3,30h zjadły najwięcej... zrobię w sumie drugi test ale tym razem bez radia i yt i reszty przez 5h używając tylko tego co mnie interesuje